Ода сучасному універсалу. Mercedes All Terrain – і вам вже не потрібен...

Ода сучасному універсалу. Mercedes All Terrain – і вам вже не потрібен позашляховик

ПОДЕЛИТЬСЯ
Mercedes All Terrain
Mercedes All Terrain

Прекрасний E-Class від Mercedes All Terrain нагадує нам, чому позашляховики застаріли.


  • Чи не забагато прози, вибачте, навіяло

Світ буквально розвалюється на частини. Той, хто їздив по розбитим дорогам, де асфальт більше не є єдиним гладким рівним полотном, безумовно, згоден – наші дороги зазнають невдачі.

Але, задумайтеся, якщо слідувати цій значною мірою ненауковою логіці, можна вирішити, що відповіддю на цю світову несправедливість буде великий позашляховик: він великий, комфортний, він поглинає і згладжує всі нерівності дороги і тримає вас у безпеці і спокої. Якщо ви захочете, він навіть відправиться з вами в бездоріжжі.

А ось і неправильно.

Audi A6 Allroad
Audi A6 Allroad

Що ж, саме по собі не всі, начебто, вірно – технічно позашляховики можуть запропонувати все перераховане вище, а деякі з них навіть і більше (чого вартий сам Range Rover). Але, насправді те, що сьогодні потрібно прогресивному, сучасному і раціональному покупцеві автомобілів – це не позашляховик, а відмінний універсал високої прохідності.

Так. Універсал. Зокрема, один з тих вишуканих універсалів, які поєднують в собі корисність чогось великого, з можливістю подолання широкого кола поверхонь, починаючи від «Про боги! Ці вибоїни виглядають як вхід в інший вимір» і до «Давайте все поїдемо Мордор в ці вихідні! »

Щось, що не така значна, як позашляховик; щось здатне ковзати під радаром, але забезпечувати глибоке і безтурботне відчуття благополуччя. Щось на зразок Audi A6 Allroad, або моделі Volvo Cross Country, або Mercedes E-Class All Terrain.

Volvo Cross Country
Volvo V90 Cross Country
  • Власне, до цифр

На підтвердження наших міркувань зосередимо свою увагу на останній моделі, не в образу іншим конкурентам. Mercedes E-Class All Terrain – це авто з масивним 640-літровим багажником (або 1820 л зі складеними сидіннями) в комплекті з миється гумовим килимком. До речі ця дрібниця доводиться дуже до речі, коли у вас є збудлива, брудна собака, яка не бачить «кордонів».

Потім інша частина інтер’єру E-Class: досить просторий салон для п’яти пасажирів, безліч преміальних примочок, таких як стереосистема Burmester, дистанційне керування, панорамний скляний дах. Якість і виконання, які ви очікуєте від сучасного Merc.

E-Class All Terrain
E-Class All Terrain

І їде цей автомобіль чудово. Система постійного повного приводу (4Matic) просто буде працювати, не перериваючи вас кожні п’ять секунд, повідомляючи про те, що працює. Додатковий дорожній просвіт 143 мм (на 29 мм більше в порівнянні зі звичайним універсалом E-класу) і його пневмопідвіска дає вам перевагу в їзді по нерівному дорожньому полотну.

Під капотом б’ється серце – великий дизельний V6, який, знову ж таки, як і весь інший автомобіль, настільки простий за своєю природою, що ви забуваєте, і про дизель або про 258 к.с., і просто вирушаєте куди вам потрібно.

Mercedes E-Class All Terrain
Mercedes E-Class All Terrain
  • Яка ціна питання?

Це, по суті, єдиний автомобіль, який вам коли-небудь знадобиться, якщо у вас є сім’я і бруднуля-собака, а також бажання виїхати далеко за межі міста. Плюс він здатний перевозити вантажі. Великі важкі вантажі. Позашляховик більше, важче і здатний на ті ж подвиги, але він вам більше не потрібен.

Звичайно, цей E-Class All Terrain коштує дорого – від 1 874 962 грн, але позашляховики стоять ще більше. Еквівалентний повноцінний кросовер GLE-Class варто від 2 077 640 грн. Він важче і ширше, але і не такий крутий. Він нам більше не потрібен.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ