Новий Porsche 911 type 992: більш потужний, швидкий і цифровий

Новий Porsche 911 type 992: більш потужний, швидкий і цифровий

ПОДІЛИТИСЯ

Штутгарт. Сенсація у Лос-Анджелесі: представлено восьме покоління Porsche 911.Світова прем’єра 911 відбулася напередодні автосалону у Лос-Анджелесі. Новий 911залишається еталоном ексклюзивної спортивності та має характерний дизайн у стиліPorsche, більш мускулисті форми та 10,9-дюймовий сенсорний екран – комбінація класичних і сучасних рис. Інтелектуальне керування й елементи шасі, а також інноваційні системи допомоги втілюють безкомпромісний динамізм класичного спортивного автомобіля та задовольняють вимоги цифрового світу.

high_911_carrera_4s_992_2018_porsche_ag-4Компанія Porsche вдосконалила опозитні шестициліндрові турбодвигуни наступного покоління та зробила їх більш потужними: тепер двигуни моделей S генерують 331 кВт або450 к. с. Ефективність силового агрегату було підвищено за рахунок використання поліпшеного процесу впорскування, нової конфігурації турбонагнітачів та системи охолодження наддувного повітря. Потужність передається за допомогою нової восьмиступінчатої коробки передач із подвійним зчепленням. До інших важливих елементів належать нові системи допомоги, включаючи режим Porsche Wet, що додатково підвищує безпеку під час їзди мокрою дорогою, асистент нічного бачення з тепловізором і комплексну систему комунікації та зв’язку, в якій тепер також використовується ройовий інтелект. Список систем і функцій 911 завершують три ексклюзивні цифрові функції:мобільна програма Porsche Road Trip, яка пропонує надзвичайні поїздки, персональний асистент Porsche 360+ та калькулятор шкідливих викидів Porsche Impact, який допомагає нейтралізувати вуглецевий слід.

high_911_carrera_4s_992_2018_porsche_ag-2Моделі Carrera S потужністю від 450 к. с.Опозитний шестициліндровий двигун 911 Carrera S і 911 Carrera 4S тепер виробляє 331кВт або 450 к. с. – на 22 кВт (30 к. с.) більше порівняно з попередньою моделлю. Обидві моделі 911 розвивають швидкість від нуля до 100 км/год менше ніж за чотири секунди:задньопривідний Coupé робить це за 3,7 секунди, а повнопривідний 911 Carrera 4S – лише за 3,6 секунди. Це означає, що порівняно зі своїми попередниками обидві нові моделі розганяються на 0,4 секунди швидше. А якщо додати опціональний пакет Sport Chrono,динаміка розгону поліпшиться ще на 0,2 секунди. Максимальна швидкість новинок дорівнює 308 км/год для 911 Carrera S і 306 км/год для повнопривідної версії.Споживання пального (показники NEDC) 911 Carrera S становить 8,9 л/100 км, 911 Carrera 4 S – 9,0 л/100 км.

high_911_carrera_4s_992_2018_porsche_ag-5Чисті лінії та форми, характерний стильЗовнішній дизайн є абсолютно новим та акцентує збільшення потужності у 911 типу 992.Під значно ширшими колісними арками розміщено 20-дюймові передні та 21-дюймові задні колеса. Задня частина кузова тепер є однаковою в усіх моделях, і її найвиразнішою частиною є вузька секція посередині. Передня частина кузова є ширшою на 45 мм.Заглиблені дверні ручки з електричним висуванням підкреслюють плавну скошену бокову лінію кузова. Між новими світлодіодними фарами установлено капот із помітним заглибленням, що нагадує про дизайн перших поколінь 911. У задній частині всіх моделей домінує ширший регульований задній спойлер та елегантна світлова смуга, що органічно вписується у дизайн кузова. За винятком передньої та задньої частин, усю зовнішню обшивку тепер зроблено з алюмінію.

high_911_carrera_4s_992_2018_porsche_ag-6Характерними рисами абсолютно нового інтер’єру є чисті прямі лінії панелі приладів із заглибленими приладами. На таке рішення дизайнерів надихнули моделі 911 з 1970-х.Поруч із центральним тахометром (типовий елемент для Porsche) розміщено два тонкі дисплеї без рам, що надають інформацію водію. Центральний екран системи PCM тепер має діагональ 10,9 дюйма, і завдяки новій архітектурі водій може користуватися ним швидко та не втрачаючи пильності. Під екраном установлено компактний блок перемикачів із п’ятьма кнопками для безпосереднього доступу до важливих функцій автомобіля. А в тому, що стосується цифрових технологій, 911 переходить на новий рівень, забезпечуючи постійне підключення та зв’язок, а також нові функції та послуги. До стандартних функційPCM належать онлайн-навігація з використанням ройового інтелекту та модуль Porsche Connect Plus.

high_911_carrera_4s_992_2018_porsche_ag-8Нові системи допомоги підвищують безпеку та комфорт. Компанія Porsche першою розробила «мокрий» режим (Porsche Wet) і включила його до стандартної комплектації. Ця функція розпізнає воду на дорозі, готує системи керування до роботи на вологому покритті та попереджає водія. Отримавши попередження, водій може підсилити безпеку автомобіля, просто натиснувши кнопку або скориставшись перемикачем режимів на кермі (пакет Sport Chrono). Система попередження та допомоги при гальмуванні розпізнає загрозу зіткнення з об’єктами, що рухаються, та за потреби активує екстрене гальмування. Асистент нічного бачення з тепловізором вперше пропонується для 911 як опція. Опціональна система адаптивного круїз-контролю включає автоматичний контроль відстані, функцію старт-стоп, захист людей у салоні та інноваційну автономну функцію екстреної допомоги.

high_911_carrera_4s_992_2018_porsche_ag-7Нові моделі 911 Carrera S та 911 Carrera 4S можна замовити у дилерській мережі Porscheв Україні вже з грудня 2018 року.Цифрові рішення: програми «Road Trip», «360+» і «Impact»,«Porsche Road Trip» допомагає автолюбителям планувати, організувати та здійснювати особливі поїздки. Програма підбирає та пропонує маршрути з рекомендованими ексклюзивними готелями та ресторанами, а також цікавими та гарними місцями. «Porsche 360+» прагне, щоб клієнт відчував себе членом родини Porsche навіть поза своїм автомобілем. По суті, це персональний асистент, що цілодобово готовий зробити життя кращим для клієнта. Його призначення – робити повсякденне життя легшим і наповнювати його особливими враженнями. «Porsche Impact» є калькулятором шкідливих викидів. Програма розраховує, який фінансовий внесок можуть зробити клієнти Porsche, щоб компенсувати свій негативний вплив на довкілля. Клієнт може сам обрати, в які міжнародні сертифіковані проекти захисту від кліматичних змін йому інвестувати. Представлено проекти з усього світу та охоплено різні сфери: застосування енергії вітру, води та сонця, захист лісів.

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ