Новий Nissan Juke

Новий Nissan Juke

ПОДЕЛИТЬСЯ

Nissan Juke нового покоління в серійному кузові був помічений під час тестів. Фото повністю перетворився кросовера опублікував Motor1. Тонкий шар камуфляжній плівки не заважає розглянути деякі деталі екстер’єру, в тому числі нову передню оптику і бічні дзеркала заднього виду, встановлені нижче, ніж у нинішнього покоління.

За попередньою інформацією, новий Nissan Juke побудований на тій же платформі CMF, що і Renault Clio. Зміна «візки» принесе збільшену колісну базу і більш просторий салон. Також кросоверу обіцяні більш якісні оздоблювальні матеріали, повністю перероблена приладова панель, нова мультимедійна система і більш сучасні технології.

У моторну гамму увійдуть 1.0- та 1.3-літрові бензинові турбомотори і 1.5-літровий «дизель». Топові комплектації з автоматичною коробкою передач отримають повний привід. Також очікується поява гібридної модифікації. Такий кросовер буде комплектуватися силовою установкою, що складається з 1.6-літрового чотирициліндрового бензинового мотора, електродвигуна і акумуляторну батарею ємністю 9.8 кВт • год. Імовірно, запас ходу на електротязі складе 32 км. Раніше в компанії натякали і на повністю електричну модифікацію, але офіційно її поява не підтверджено.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ