Новий Mercedes A-Class в кузові седан отримає версію для протистояння з Audi...

Новий Mercedes A-Class в кузові седан отримає версію для протистояння з Audi S3

ПОДЕЛИТЬСЯ
Mercedes AMG A35 Sedan
Седан Mercedes AMG A35

А пізніше очікуємо виходу ще й більш зарядженого AMG A45.


Останнім часом, споживачам на радість тільки й чути з кожного праски про новинки автопрому від німецької марки Mercedes одна заряджених інший. Раніше в цьому місяці Mercedes вже продемонстрував новітню версію свого базового хетчбека класу A. Завдяки частково взятим від CLS переднього виду і салону, які він, в свою чергу, запозичив разом з деякими іншими елементами дизайну від E-Class і S-Class, на елітних функціях нової моделі A-класу виробники заощадили, зробивши його тим самим найбільш доступною моделлю свого асортименту.

До північноамериканського ринку хетч поки не доїде, а ось версія седана прибуде вже в кінці цього року. Після того, як в дилерських салонах з’явиться анонсований хетчбек, незабаром очікується поява моделі AMG A35.

Mercedes AMG A35 Sedan

  • Попався …

Фотографи зловили цей седан A-Class на тестових заїздах в Європі. Звичайно, в якійсь мірі цікаво отримати краще уявлення про те, як він буде виглядати в чотиридверному виконанні. Незважаючи на те, що прототип як і раніше повністю замаскований, він виглядає добре пропорційним для невеликого автомобіля з переднім приводом. Він також виглядає більш консервативно, ніж спірне CLA.

Можливо серійна версія автомобіля буде відрізнятися від свого прототипу. Однак, поки маємо те, що маємо: цей конкретний прототип A-Class оснащений більш агресивним аеродинамічним обвісом, їздить нижче звичайного A-класу і має два овальних наконечника спортивного вихлопу. Колеса виглядають трохи потворно, але здається, що вони стоять тільки, щоб приховати передні і задні поперечні просвердлені гальмівні диски, що позначають AMG.

Mercedes AMG A35 Sedan

До нас вже доходили чутки, що Mercedes планує в кінцевому підсумку уявити заряджений AMG A45 як суперника Audi RS 3, але, насправді, цей прототип є версією середнього рівня, орієнтовану більше на Audi S3.

  • Силова установка

Імовірно початковий заряджений варіант Mercedes отримає індекс A35 і стане повнопривідною з фірмовою мерседесівською трансмісією 4Matic. На даний момент, за ще не підтвердженими даними, A35 буде використовувати м’яку гібридну установку, подібну до тієї, що була в новому CLS, для поліпшення економії палива, не жертвуючи продуктивністю. Очікується, що така силова установка буде оснащена 300-сильним дволітровим турбомотором і 400 Нм крутного моменту, плюс 48-вольтової системою зі стартер-генератором EQ Boost на 10 кВт.

  • Коли готувати хліб-сіль і … гроші

У Mercedes не оголосили, коли планують офіційно розкрити новий седан A-Class. Але оскільки він має надійти в продаж в кінці цього року, швидше за все ми побачимо його в найближчим часом.

Mercedes AMG A35 Sedan

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ