Новий Ford F-150

Новий Ford F-150

ПОДІЛИТИСЯ

Фотографії прототипів Ford F-150 нового покоління в кузові Super Cab (четирьохдверна версія з двома стандартними рядами сидінь) і Crew Cab (чотирьохдверна модифікація із збільшеними задніми дверима і просторим місцем для задніх пасажирів) опублікував Carscoops. Наявність щільного шару камуфляжу не дозволяє розглянути дизайн пікапів, але очікувати якихось кардинальних змін в екстер’єрі моделі не варто.

Як підтвердили в компанії, 90 відсотків виробничого обладнання, використаного для виготовлення поточного покоління пікапа, може і, ймовірно, буде використано для моделі наступного покоління. У великій мірі це пов’язано з тим, що Ford хоче отримати максимальну вигоду з величезних інвестицій в поточне покоління F-150.

Уже відомо, що поряд зі звичайними ДВС пікап нового покоління отримає гібридну і електричну силову установку. При цьому наявність дизельного агрегату у нового покоління пікапа залишається під питанням.

Також очікується повністю модернізований салон, відповідний за рівнем RAM 1500, з новими оздоблювальними матеріалами, цифровою панеллю приладів і оновленою «мультимедійкою» з великим сенсорним дисплеєм, і розроблені Ford нові системи напівавтономного управління.

На ринку пікап Ford F-150 нового покоління очікується в наступному році в якості моделі 2021 року.

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ