Новий BMW M3: повний привід і мотор потужністю 510 к.с.

Новий BMW M3: повний привід і мотор потужністю 510 к.с.

ПОДЕЛИТЬСЯ

Рендер BMW M3 шостого покоління опублікував AutoExpress. Зовні новий седан можна відрізнити по агресивному передньому бамперу, розширеним колісним аркам, заднім спойлером і чотирьом патрубки вихлопної системи. В основі моделі лежить нова платформа BMW CLAR, що дозволило зменшити споряджену масу і поліпшити маневреність.

У салоні з’явиться нова приладова панель і центральна консоль, як у всіх інших представників нової 3 Series. Більшість функцій автомобіля тепер контролюється нової інформаційно-розважальною системою iDrive 7.0., Що спричинило за собою зменшення кількості фізичних кнопок і переосмислення інтер’єру в цілому.

Але головна відмінність BMW M3 наступної генерації – повний привід, п’ять попередніх поколінь моделі були задньопривідними. Як кажуть в компанії, електроніка нової «трійки» дозволяє водієві відправляти всю міць мотора на задні колеса. Це дозволить седану конкурувати з такими задньопривідними моделями як Mercedes-AMG C 63 і Alfa Romeo Giulia Quadrofoglio.

Також в списку відмінностей новий 3.0-літровий бензиновий шестициліндровий мотор з двома турбінами потужністю 480 к.с. в базовій версії моделі і 510 к.с. в флагманської версії Competition. Імовірно, на британському ринку 510-сильний седан буде коштувати від 76 тисяч євро.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ