Повертаючись до витоків – Nissan презентував внедорожную версію пікапа Navara Off-Roader AT32

Повертаючись до витоків – Nissan презентував внедорожную версію пікапа Navara Off-Roader AT32

ПОДЕЛИТЬСЯ

Так, кросовери все більше захоплюють автомобільний світ. Це досить обгрунтовано, з огляду на той факт, що вони мають універсальним набором характеристик, необхідних в місті. До того ж моделі здатні з’їжджати з асфальту на пікнік, а більше сучасним автомобілістам і не потрібно.

Модельний ряд компанії Ніссан – наочне тому підтвердження. Багато хто пам’ятає незграбну, але невибагливу модель X-trail, яку потім замінив «зализаний» паркетник або позашляхового бійця Pathfinder, пізніше перетворився в «замилений щось». Втім, керівництво корпорації вирішило згадати про любителів оф-роуда, презентувавши їх увазі «злий» модель Nissan Navara Off-Roader AT32.

Nissan Navara 5

Повертаючись до витоків

 Автомобіль змінився візуально, придбавши оригінальні деталі. Розширені колісні арки отримали захисний чорне забарвлення, що оберігає від подряпин. Під переднім бампером встановлена металева захист, яка дозволить безболісно заїжджати на камені. У колісних арках розмістилися 32-х дюймові позашляхові шини з розвиненим протектором.

Серед інших візуальних змін – виведений під дах шноркель. Такий зміна дозволило збільшити глибину підслідний броду до 800 мм, що на 20-ть сантиметрів краще попереднього показника. Загальний грізний вигляд відмінно доповнюють незграбний фари зі світлодіодним підведенням, а також потужна решітка радіатора, увінчана двома хромованими перемичками.

Nissan Navara 3

Цільові зміни

Крім шноркеля і позашляхової гуми, Nissan Navara Off-Roader AT32 отримав ряд технічних змін, що дозволили йому впевнено почувати себе на бездоріжжі. Модель розроблялася спільно з ісландським ательє Arctic Trucks, відомим своїми всепроходящімі авто.

В результаті пікап здатний похвалитися збільшеним до 243-х мм дорожнім просвітом, що на 20 мм більше стандартного кліренсу. За рахунок цього збільшився кут виїзду. Тепер він становить 35 градусів проти 30,4 градуса у звичайній моделі. Кут поздовжньої прохідності підріс з 22,2-х град. до 24-х.

Одним з головних змін в технічних характеристиках Nissan Navara Off-Roader AT32 стала поява примусового блокування переднього диференціала, що дозволить автомобілю впевненіше дертися на сипучих поверхнях. Крім іншого, пікап зберіг електронних помічників – водієві буде доступна допомога по спуску з гори, а також при підйомі на схил, автоматичне екстрене гальмування і оглядова система з 360-градусної камерою. Приємною новиною є і той факт, що на автомобіль поширюється заводська гарантія.

Nissan Navara 1

Скоро буде

Вже заявлено, що автомобіль буде виходити не європейський ринок обмеженими партіями. Однак до сих пір немає технічних специфікацій або відомостей про ціну Nissan Navara Off-Roader AT32. Представники компанії заявляють про те, що вже найближчим часом розкриють всі карти щодо дати початку продажів і вартості модифікації.

Nissan Navara 2

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ