За вислугою років – Nissan Altima істотно оновиться в наступному році

За вислугою років – Nissan Altima істотно оновиться в наступному році

ПОДЕЛИТЬСЯ

На вітчизняному ринку японська корпорація відома більше за рахунок різноманітних кросоверів або бюджетних хетчбеків. Але якщо мова йде про бізнес-седанах, то тут продажі моделей не входять в списки лідерів. У той же час, на світовій арені корпорація може запропонувати вимогливим і заможним споживачам модель Nissan Altima – комфортабельне авто з приємним зовнішнім виглядом і гідним оснащенням.

Втім, останнім часом, продажу не такі хороші, як керівництву хотілося б. За 2017-й рік на північноамериканському ринку Nissan продав трохи менше чверті мільйона Altimas, а за підсумками зайняв 13е місце, поступившись своїм заклятим конкурентам в особі Honda Accord, Civic і Toyota Corolla і Camry. Причина проста – п’ята (поточний) покоління, випускається з 2012-го року. Тому тепер керівництво вирішилося на глобальний редизайн машини.

Nissan 2

Згідно концепції

Концепція дизайну Nissan Altima відповідає проекту Nissan Vmotion 2.0, представленому на торішньому автосалоні в Детройті. Однак, очевидно, що серійний автомобіль буде мати відмінні від концепту риси. Наприклад, гострі грановані форми, швидше за все, стануть більш згладженими, а оптика не буде такою хитромудрою. Але загальна стилістика збережеться – Nissan буде прагнути зберегти дизайн привабливим для традиційних покупців, але разом з тим, залучити і нових шанувальників.

Nissan 3

Укупі з панорамним дахом, елегантними формами і футуристичним дизайном, Nissan Altima здатний запропонувати і відмінний комфорт укупі з хорошим оснащенням. Нещодавно в мережу потрапили шпигунські фотографії інтер’єру японського седана. Правда, тут футуристичних мотивів набагато менше, ніж в екстер’єрі. На центральній консолі передньої панелі розташований великий сенсорний екран, а приладова панель зробила вибір на користь традиційних приладів.

Рульове колесо оброблено шкірою і кілька урізано в нижній частині, що позитивно позначається на зручності. Та й простору в салоні нової Nissan Altima 2019 року явно побільшало. Звичайно, багато деталей інтер’єру можуть ще змінитися в процесі і поки неясно, як саме буде виглядати цілісна картина, які будуть сидіння і повні перелік функцій, але зі своїми прямими конкурентами в особі Toyota Camry, автомобіль може змагатися вже зараз.

Nissan 4

Традиційні мотиви

Японські інженери вирішили не особливо завзято діяти в плані зміни двигуна, так що технічні характеристики Ніссан Альтима залишилися на колишньому рівні. Так, в базовій модифікації седан отримав 2,5-ти літровий бензиновий мотор, що працює спільно з безступінчатим варіатором. Такий агрегат здатний видати 182 сили при 244-х нм крутного моменту. А більш просунута варіація здатна похвалитися 3,5-ти літровим V6, який може видати 248 сил при 388 нм тяги.

Серйозні плани

Поки авто все ще не презентовано на автосалоні офіційно. Тестові пілоти компанії відчувають машину на полігонах, прагнучи довести її до розуму як можна швидше. Швидше за все, боси фірми не планують відкладати проект в довгий ящик.

Орієнтовно, ми побачимо готовий до постановки на конвеєр седан, вже на автосалоні в Нью-Йорку. Ця виставка проводиться в кінці березня – початку квітня 2018 го року. А до своїх покупців в руки Nissan Altima потрапить вже ближче до кінця 2018 го, початку 2019 го року. Що до ціни авто, то вона не буде сильно відрізнятися від вартості свого попередника. Десь + 5- + 7%. Але на український ринок поставки моделі офіційним дилером не передбачені.

Nissan 5

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ