Nissan привіз в Нью-Йорк ювілейну версію спорткара GT-R

  ПОДЕЛИТЬСЯ

  Ювілейний Nissan GT-R повинен нагадувати про гоночні автомобілі серії GP і легендарний Skyline GT-R R34. Кузов спорткара забарвлений в колір Bayside Blue, який використовувався для R34. З ним контрастують поздовжні білі гоночні смуги, що простягнулися від кромки капоту до краю задньої частини кузова. Сині акценти є на колісних дисках. Крім синьо-білої доступні ще дві комбінації кольорів: білий з червоними смугами і сріблястий з білими смугами.

  Салон GT-R 50th Anniversary Edition в сірій гамі, оздоблення стелі та сонцезахисних козирків з алькантари. У салоні встановлено унікальне рульове колесо і важіль коробки передач, а також сидіння підвищеної комфортності зі збільшеною бічною підтримкою і особливою декоративною стрічкою.

  Деякі зміни відбулися і «під капотом». 3.8-літрову «шістку» спорткара спорядили новими турбокомпресорами для кращого відгуку на низьких обертах і випускними колекторами, розробленими з застосуванням гоночних технологій. ККД мотора підвищилася на 5%, при цьому потужність агрегату залишилася колишньою: 565 к.с. на базових версіях і 600 к.с. на Track Edition і GT-R Nismo. Шестиступінчастому «роботу» з двома зчепленнями переписали програму управління. Тепер він агресивніше перемикається на знижену передачу і ефективніше адаптується до характеру водіння. Для кращої керованості і стійкості на поворотах ТВ-тюнерів також піддалися адаптивна підвіска і рульове управління. Доповнює набір новий підсилювач гальм і новий титановий глушник з синіми полірованими наконечниками.

  Інформації про ціну та доступість Nissan GT-R 50th Anniversary Edition, поки немає.

  ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ