Nissan представив новий шосейний автопілот

Nissan представив новий шосейний автопілот

ПОДІЛИТИСЯ

Шосейний автопілот Nissan призначений для пересування по певним дорогах по заздалегідь заданому маршруту. Автопілот може керувати автомобілем на многополосной трасі, але не здатний самостійно виїжджати і з’їжджати з автомагістралей. Обов’язковою умовою використання автопілота є вказівка ​​пункту призначення і маршруту в навігаторі. Взаємодіючи з навігаційною системою, автопілот здатний утримувати автомобіль в одній смузі на многополосной трасі, контролювати дистанцію до впередиидущего транспортного засобу, пересуваючись на заданій водієм швидкості, і допомагати при маневрах (обгонах і перестроюваннях).

Новий ProPILOT також дозволяє керувати автомобілем під час руху по заданій смузі «без рук». При наближенні до повороту або перестроюванні, система активує звукові та візуальні повідомлення, пропонуючи водієві покласти обидві руки на рульове колесо і включити поворотник. Після виконання маневру система запитує у водія підтвердження про повернення транспортного засобу в вихідну смугу руху.

Для роботи автопілот використовує систему камер, радарів, ультразвукових датчиків, а також GPS і 3D-карти з високою роздільною здатністю. Крім того, система постійно перевіряє, чи дивиться водій на дорогу. У автопілота є ряд обмежень: він не працює на швидкісних автомагістралях з двостороннім рухом, на звивистих дорогах, в тунелях і на під’їздах до пунктів оплати на платних автомагістралях.

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ