Німецькі тюнери допрацювали «заряджений» Volkswagen Golf R

    ПОДІЛИТИСЯ

    Німецьке тюнінг-ательє ABT Sportsline представило доопрацьовану версію «зарядженого» хетчбека Volkswagen Golf R. Як стверджують автори проекту, установка фірмового блоку управління двигуном ABT Engine Control (AEC) дозволила збільшити потужність базового 2.0-літрового турбомотора з 300 до 350 к.с., а максимальний крутний момент з 400 до 440 Нм.

    Укомплектований таким агрегатом і автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням Golf R прискорюється з місця до 100 км / год за 5.0 секунд, а його максимальна швидкість може бути збільшена за допомогою пакета Performance Pack до 270 км / ч.

    В оснащення Volkswagen Golf R від ABT увійшли нові пружини, комплект для регулювання кліренсу і спортивний стабілізатор поперечної стійкості. На вибір пропонуються колісні диски діаметром 18, 19 і 20 дюймів в чотирьох варіантах дизайну. Ще одна відмінність тюнінгованих “Гольфа” – вихлопна система з чотирма хромованими патрубками діаметром 102 мм кожен, розроблена на півдні Німеччини. За словами тюнерів, вона дозволить удосконалити звучання мотора.

    ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ