Неформат – скоро в серії 911 Porsche з’явиться гібридна модифікація

Неформат – скоро в серії 911 Porsche з’явиться гібридна модифікація

ПОДЕЛИТЬСЯ

Німецька компанія Porsche володіє винятковою якістю відмінно поєднувати тардіціі і передові технології. Ось уже понад 50 років ікона модельного ряду 911-й має впізнаваний з будь-якого ракурсу зовнішній вигляд і традиційну задньомоторне компонування. Однак за п’ять десятиліть інженери концерну відпрацювали цю схему до досконалості і тепер.

Зараз же настав час чергової революції. У світлі повсюдного відмови від дизелів і посилення норм щодо викидів для всіх ДВС, стандартні бензинові двигуни вже не так перспективно виглядають в довгостроковому плані. І компанія зважилася на кардинальні зміни – новий Porsche 911 992-й модифікації буде випускатися з унікальною гібридною трансмісією.

Продумане рішення

Варто сказати, що план по «електрифікації» модельного ряду Порш – не така вже й новина для шанувальників марки. Раніше гібридні схеми вже відпрацьовувалися на інших моделях компанії, а сама платформа спочатку розроблялася з урахуванням розміщення гібридної трансмісії. Дизайн Porsche 911 hybrid буде традиційним. Візуально, електричний автомобіль можна буде відрізнити по оригінальному оформленню переднього бампера, а також невеликому лючки для зарядки на лівому передньому крилі.

Варто сказати, що програма по освоєння електричних моделей – частина великого плану концерну на найближче майбутнє. Відповідно до заяв, вже до 2025-го року Порш планує продавати 25% гібридів і 25% повністю електричних автомобілів від загального обсягу продажів. На частку бензинових агрегатів до цього часу доведеться 50%.

Подробиці силової установки

Маркетологи компанії вирішили запропонувати покупцям дві різні модифікації Porsche 911 hybrid, що знаходяться на різних кінцях лінійки. Базовий варіант буде альтернативою звичайної модифікації Carrera. Тут 3-х літровий бензиновий мотор буде співпрацювати спільно з електродівгателямі, потужністю 100 кВт. Сумарний показник для цього V6 складе 455 кінських сил при 700 Нм крутного моменту. Для авто пропонується система повного приводу і фірмова автоматична коробка передач PDK з подвійним зчепленням.

Незважаючи на те, що гібридна трансмісія додала до ваги авто близько 250 кілограм, динамічні показники Porsche 911 hybrid викликають повагу. Очікується, що спринт з нуля до сотні займе у авто менше 4-х секунд, а максимальна швидкість складе близько 290 км / ч. При цьому витрата палива в змішаному циклі очікується на рівні 4-х літрів, а викиди СО2 – 80 г / км.

Технічні подробиці старшої версії поки не розголошуються, але представники фірми заявляють про те, що «старша версія» буде розташовуватися в табелі про ранги поруч з моделлю Porsche 911 Turbo S. Її поява очікується трохи пізніше. Для тих же, хто вважає за краще традиції інновацій, вся лінійка GT3, GT3 RS і GT2 RS залишиться в програмі розвитку, і протягом багатьох років вони будуть працювати на бензиновому двигуні.

Поява на світ

Очікується, що автомобілі Porsche 911 нової, 992-й модифікації потраплять на ринок до офіційного дилера вже в першому півріччі 2019 го. Поява ж гібридних варіацій, в тому числі в Україні очікується ближче до середини наступного року. Остаточні ціни Porsche 911 Hybris ще не названі, проте очікується, що вартість гібрида буде близько 90 тисяч у.о.

porsche_911_hybird_-2

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ