Напрямок дизайну майбутнього за версією Hyundai

Напрямок дизайну майбутнього за версією Hyundai

ПОДЕЛИТЬСЯ
HYUNDAI LE FIL ROUGE

Мова дебюту Le Fil Rouge- «чуттєва спортивність»


  • Червоною ниткою крізь роки

Можна подумати, що сучасний корейський автомобіль – це простота і консерватизм в збиток стилю. Хоча Hyundai привіз на автосалон такі новинки, як популярний кросовер Santa Fe вже в четвертому поколінні і трендовий електромобіль Kona Electric, все одно це все традиційне втілення європейського суворого дизайну. Однак, корейці планують переламати ситуацію, що склалася.

На автосалоні в Женеві в 2018 році Hyundai представила свій перспективний концепт-кар під назвою Le Fil Rouge, що в перекладі означає «Червона лінія». Для сенсації обраний традиційний кузов великого спортивного купе. Ця концепція передбачає майбутній мову дизайну корейського автовиробника, який в найближчі роки знайде втілення в новітніх серійних автомобілях і кросовери.

HYUNDAI LE FIL ROUGE

  • Коментарі офіційних осіб

Люк Донкервольке (Luc Donckerwolke), виконавчий віце-президент і керівник Центру дизайну Hyundai, каже, що концепція Le Fil Rouge Concept заснована на ДНК традиційного корейського дизайну автовиробника, що допомагає зберегти зв’язок поколінь і одночасно створити більш спортивний, унікальний характер для майбутніх автомобілів.

Саньюп Лі, глава підрозділу Hyundai Styling, додав, що автовиробник прагне переробити традиційний ландшафт автомобільного дизайну і привнести емоційні нотки в свої майбутні транспортні засоби.

  • Чуттєва спортивність? Що це?

Названий «Sensuous Sportiness», спрямований в майбутнє мову дизайну Hyundai націлений на те, щоб зробити автомобілі більш бажаними, грунтуючись на балансі чотирьох ключових елементів: пропорції, архітектура, стиль і технології. Le Fil Rogue має купе-подібний силует, який може з рівним успіхом бути як дво-, так і чотирьохдверним.

Концепт Le Fil Rouge наділений широким багаторівневим капотом в поєднанні з новітньою итерацией каскадної решітки радіатора в стилі Hyundai, яка має тривимірний зовнішній вигляд. Інкрустована параметрическими дорогоцінними каменями решітка радіатора справляє незабутнє враження.

HYUNDAI LE FIL ROUGE

Легкість зовнішнього вигляду автомобіля забезпечується єдністю напрямних ліній, що поєднують зовнішній і внутрішній світ концепту. Передні і задні стійки, а також дах привносять стрімкість і емоційність.

  • Сучасність в мінімалізмі

Дизайн салону має модний мінімалістський дизайн з чотирма сидіннями і панорамним плаваючим дисплеєм інформаційно-розважальної системи. Інтер’єр також оснащений двобічної системою вентиляції, яка продуває повітря через вигнуту поверхню трубчастої дерев’яної архітектури. Також в дизайні інтер’єру використовуються сучасні інтерпретації дерева і тканини, які додають в атмосферу салону більше простору і легкості.

  • Ікона стилю

Малоймовірно, що ця концепція стане серійною моделлю. Очікуємо, що елементи інтер’єру та дизайну зовнішнього вигляду від Le Fil Rouge знайдуть втілення в майбутніх моделях Hyundai. Концепт Le Fil Rouge від Hyundai – це ікона стилю майбутнього модельного ряду.

HYUNDAI LE FIL ROUGE

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ