Напередодні Detroit Motor Show 2018 Infiniti розкриває концепцію Q Inspiration

Напередодні Detroit Motor Show 2018 Infiniti розкриває концепцію Q Inspiration

ПОДЕЛИТЬСЯ
Infiniti-Q-Inspiration-Concept

Новий концепт-кар Infiniti позначить новий напрямок в дизайні чергового покоління брендових автомобілів на майбутньому автосалоні в Детройті в кінці цього місяця.

Infiniti представить новий концепт, який продемонструє витончений і ефектний у всіх сенсах дизайн майбутнього для преміального бренду Nissan.

Концепт седана преміум рівня названий Q Inspiration. Це стрункий, гладкий, виглядає розкішно кузов з подовженим задом. Нова світлодіодний задній ліхтар простягається на всю ширину кузова, а «екстравагантний виріз» знаходиться в кузові прямо за передньої колісної аркою.

Infiniti Q Concept
Infiniti Q Concept

Infiniti випустив єдину фотографію нового концепт кара, зберігши інтригу як буде виглядати концептуальний прототип «в повний зріст» для світової прем’єри в рамках шоу в Детройті. За з’явився раніше тізерного зображенню можна припустити як буде виглядати автомобіль спереду: нові грати радіатора і гострі тонкі фари. Компанія тільки дає натяк на те, що Q Inspiration ознаменує «перший прояв нової мови форми преміального бренду Infiniti».

infiniti

За словами виконавчого директора Infiniti по дизайну Каріма Хабіба, новий концепт-кар «піднесе традиційну архітектуру седана на наступний етап еволюції». Хабіб натякає на те, що це може бути розкішне чотиридверне купе, завдяки «довгому кузову» автомобіля, збалансованим пропорціям і м’язової стійці. Пропорції даного купе будуть переглянуті в бік зменшення капота і збільшення салону. Концепція Q Inspiration – перший великий проект, під керівництвом нового виконавчого директора по дизайну Infiniti Каріма Хабіба. Новий ведучий дизайнер фірми приєднався до японського бренду преміум рівня, пішовши з BMW в минулому році.

Karim Habib to lead Infiniti Design
Карим Хабиб – шеф-дизайнер Infiniti

Infiniti залишив багато питань з приводу зовнішнього вигляду свого концепту, але також повністю засекретив його внутрішню начинку. Є припущення, що новий люксовий седан буде повністю електричним. Але це лише припущення.

«Наш концепт для світового шоу в Детройті – це нове покоління Infiniti. Нескінченна і приголомшлива нова філософія дизайну, що демонструє майстерність Infiniti в нову епоху автономії і проривних трансмісій », – сказав Альфонсо Альбайса, старший віце-президент по глобальному дизайну в Infiniti.

Старший вице-президент по дизайну NISSAN Motor Corp.
Старший вице-президент по дизайну NISSAN Motor Corp.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ