Mini John Cooper Works GP

Mini John Cooper Works GP

ПОДЕЛИТЬСЯ

Британська марка представила найпотужнішу і швидку версію трекового хетчбека John Cooper Works GP нинішнього покоління. Місцем прем’єри стала гонка «24 години Нюрбургрінга», що проходила 20-23 червня.

Інженери MINI і John Cooper Works використовували Нордшляйфе для налаштувань систем автомобіля. Новий хетчбек виявився майже на півхвилини швидше попередника, який проїхав коло за 8:23 хвилин. Прототип нового Mini John Cooper Works GP подолав легендарне «Зелений пекло» менш ніж за вісім хвилин і його програма випробувань ще не закінчена.

Запорукою успіху став чотирициліндровий мотор потужністю понад 300 к.с. з технологією MINI TwinPower Turbo, спеціально налаштована John Cooper Works спортивна підвіска, оптимізована за вагою конструкція і добре продуманий аеродинамічний пакет. У хетчбека широкі відкриті повітрозабірники, нові передній спліттер і задній дифузор, легкосплавні колісні диски великого діаметру і двоповерхова антикрило на кормі.

Разом з прототипом John Cooper Works GP в демонстраційних заїздах брали участь його «заряджені» попередники: MINI Cooper S з комплектом John Cooper Works GP, який був представлений в 2006 році, і пішов за ним автомобіль 2012 року. Обидва комплектувалися 218-сильним мотором і були випущені тиражем в 2000 одиниць. Відмінності від вихідної моделі John Cooper Works полягали в налаштуванні шасі і аеродинамічному опрацюванні.

Серійне виробництво John Cooper Works GP нового покоління почнеться в 2020 році. Тираж обмежать 3000 одиниць.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяAudi SQ8
Следующая статьяAudi R8 GT3
Живу автомобилями. Фотограф, начинающий автожурналист. Автомобиль мечты - Mitsubishi Lancer Evolution IX

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ