Традиційно перший – розкішний лімузин Mercedes S-class в наступному своєму прояві знову...

Традиційно перший – розкішний лімузин Mercedes S-class в наступному своєму прояві знову знайде, чим здивувати вибагливого покупця

ПОДЕЛИТЬСЯ

Великі представницькі седани традиційно улюблені на пострадянському просторі. Але якщо раніше любов до них виражалася через покупку чорної «Волги», то зараз акцент дещо змістився на користь європейських автомобільних виробників. А в Старому Світі традиційно лідирують німецькі компанії: Audi, BMW і Mercedes. Причому основні тенденції та стандарти задає саме концерн зі Штутгарта.

По суті S-Class – ключовий автомобіль в лінійці Mercedes, регулярно є першою моделлю для впровадження нових технологій, які пізніше з’являються в молодших побратимів. Саме Mercedes був самим продаваним брендом преміум-класу в 2017 році, перемігши BMW і Audi, завдяки 2,289,344 продажу протягом року. У багатьох європейських країнах саме цей лімузин використовується для перевезення перших осіб держави. Тому новому поколінню ніяк не можна вдарити в бруд обличчям.

Mercedes S-class 3

Ставка на технології

Замасковані автомобілі вже потрапили в об’єктив фотокамер. Поки що не можна досконально судити про дизайн Mercedes s-class через велику кількість маскувальної плівки, що приховує кузов. Однак очевидно, що зовнішній вигляд седана буде еволюцією сучасного 222-го кузова. Згладжені форми, витончені панелі і стильно оформлена оптика. По суті, машина стане справжньою квінтесенцією елегантного німецького дизайну.

Набагато більше уваги привертає оснащення майбутнього Mercedes s-class. Адже саме своїми опціями і нововведеннями лімузин вже більше 40 років дивує своїх шанувальників. Очікується, що до свого дебюту машина отримає автономні технології 3-го рівня, які зможуть діяти самостійно в складних дорожніх ситуаціях для уникнення аварії.

Для цього планується укомплектувати автомобіль спеціальним програмним забезпеченням Drive Pilot, який здатний не тільки моніторити ситуацію навколо за допомогою радарів, але і зв’язуватися з GPS-супутниками. Згідно із задумом, це дозволить уникнути критичних ситуацій на дорозі і забезпечити максимальну безпеку пасажирів.

Майбутній S-Class отримає оновлену інформаційно-розважальну систему MBUX, вперше представлену на поточному А-класу. Просунута технологія голосового управління зможе розпізнавати більший діапазон каомпнд, а також розуміти їх в розмовній формі, а не тільки через заздалегідь певні фрази. Автомобіль також буде мати контроль жестів, яка розуміє кілька десятків маніпуляцій.

Mercedes S-class 4

Продуктивність і екологія

Серед основних новин щодо технічних характеристик Mercedes S-class – розширення лінійки електрифікованих машин. Очікується, що нинішня гібридна модель S560e отримає просунуту технологію, яка дозволить їй переміщатися виключно на електричній тязі на протязі 75-ти кілометрів. А бензиновий двигун V6 буде підключатися тільки в разі потреби. До всього передбачається поява повністю електрифікованої версії, однак ці дані офіційно не підтверджені виробником.

Mercedes S-class 5

Поява не публіці

До початку продажів Mercedes s-class ще далеко. Інженери і розробники компанії прагнуть довести технологію до досконалості, адже авто є своєрідною візитною карткою концерну. Орієнтовна дата появи на публіці – початок 2020 го року. Вартість моделі не оголошена, але імовірно ціна Mercedes s-class буде починатися з позначки 80-85 у.о. за автомобілі з базовим оснащенням.

Mercedes S-class 2

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ