Поняття компактності і розкоші – позашляховик Mercedes GLC вперше помічений на тестах

Поняття компактності і розкоші – позашляховик Mercedes GLC вперше помічений на тестах

ПОДІЛИТИСЯ

Плин часу все більше прискорюється. І це стосується всього, в тому числі новітніх технологій. Розпещений споживач вже не хоче купувати машину, що дебютував кілька років тому – адже конкуренти пропонують більш нові варіанти. І якщо раніше термін життя однієї модифікації авто становив 5-6 років до рестайлінгу, то тепер цей же термін скоротився до позначки 2-3 роки.

У цьому світлі цікаво уявити собі інженерів і співробітників компанії відразу після презентації нового авто. Начебто, проект зданий, є час розслабитися і відпочити. Але керівники компанії заявляють: «так, модель вийшла вдалою. А тепер давайте, сідайте за креслярські дошки і зробіть авто ще краще ». До чого це? Просто попередній компактний позашляховик Mercedes GLC був випущений в 2015-му році, а тепер тестові зразки потрапили в об’єктиви шпигунських фотокамер.

Підтяжка обличчя

Візуально кросовер зміниться не найбільш кардинальним чином. Дизайнери збережуть загальний корпоративний вигляд, відбувшись деякими оригінальними деталями. Очевидно, що бампер поміняє конфігурацію і трохи зміниться обрис решітки радіатора. Фари головного світла теж обзаведуться додатковими сегментами. Очевидно, що Mercedes GLC отримає світлодіодні фари з адаптивним алгоритмом перемикання. Модель здатна буде розпізнавати зустрічний транспорт і самостійно перемикатися на ближнє світло.

Салон Мерседес ГЛЦ теж змінився, щоб відповідати духу сьогоднішнього дня. Головна зміна – поява збільшеного сенсорного екрану мультимедійної системи на вершині центральній консолі. Монітор, діагоналлю 10,25 дюймів, володіє зразковою графікою і розширеним функціоналом. Подібну систему німецькі інженери вже представляли на оновленому A-class.

Очікується також, що зміниться конфігурація рульового колеса – воно отримає сенсорні клавіші управління другорядними функціями. А для просунутих комплектацій буде доступна цифрова приладова панель з 12,3-х дюймовим екраном, який заміняє стандартні аналогові циферблати.

Mercedes GLC 3

Плюс один

Для кросовера представлена широка гама силових установок. Базовим стане знайомий 2-х літровий турбований мотор, який пропонується в 3-х варіантах, потужністю від 211 до 245 кінських сил і з запасом потужності 350-370 Нм. Дизель представлений 2,2-х літровим агрегатом. Технічні характеристики Mercedes GLC з дизельним двигуном складуть 170-204 сили.

Основним же подією в плані силових установок стане поява гібридних модифікацій, раніше випробуваних на моделях C-class. Електричний стартер-генератор буде співпрацювати з бензиновим мотором (модифікація GLC 350e) або дизельним агрегатом. Таке рішення дозволить знизити витрату палива до позначки 5 літрів на сто кілометрів пробігу і зменшити викид шкідливих речовин.

Правда, таке рішення спричинить деякі негативні наслідки. Інженери вирішили розмістити батареї під підлогою, через що довелося переробити розташування деяких вузлів. В результаті 550-літровий багажний відсік скоротився в обсязі на 40 літрів.

Відлік пішов

Відповідно до заяв представників фірми, початок продажів Mercedes GLC стартує в першому півріччі 2019 го року. У ці ж терміни авто добереться і до українського ринку. Вартість оновленого кросовера буде наближатися до позначки 57 тисяч у.о., а ціна Мерседес ГЛЦ з гібридними установками складе мінімум 70 тисяч у.о.

Mercedes GLC 2

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ