Переваги компактності – оновлений Mercedes GLC отримає перероблений екстер’єр, інтер’єр, а також...

Переваги компактності – оновлений Mercedes GLC отримає перероблений екстер’єр, інтер’єр, а також новий двигун

ПОДІЛИТИСЯ

Успіх компактних кросоверів у європейського покупця нерозумно заперечувати. В останні роки з’явилося безліч невеликих міських позашляховиків на будь-який смак і колір. Особливо в цьому досягли успіху німецькі виробники. Наприклад, на ринку з’явилися Audi Q2 або BMW X2, X4 і інші моделі.

Остання була досить високо оцінена споживачами, які активно проголосували за неї грошима. І ось в справу вступив концерн зі Штутгарта, які вирішив оновити основного суперника Х4, провівши рестайлінг Mercedes GLC. Замасковані авто вже потрапили в об’єктив шпигунських фотокамер.

Mercedes GLC 4

Впровадження нових технологій

Дизайн Mercedes GLC посутньо не змінився кардинально. Художники вирішили «звільнитися» невеликими змінами. Нові автомобілі отримають видозмінені бампери, а також модернізовану головну оптику. Трохи зміниться форма решітки радіатора і центрального повітрозабірника. Задня частина хизується переробленими стоп-сигналами зі світлодіодними лампами.

Представники концерну заявили про те, що набагато більше змін відбудеться всередині авто. Інтер’єр Mercedes GLC отримає нові стилістичні риси і сучасне оснащення. Так, замість аналогового щитка приладів з’явиться цифрова приладова панель.

Також оновлений GLC отримає нову розважальну систему MBUX від Mercedes. Подібний девайс буде представлений і в електричному позашляховику EQ C, з яким GLC буде розділяти більшу частину своїх технологій. MBUX використовує сенсорний екран і вдосконалену систему розпізнавання голосу, яка дозволяє контролювати допоміжні функції і розважальну програму. З-поміж додаткових систем – автопілот, здатний утримувати автомобіль в своїй смузі при русі по трасі.

Mercedes GLC 5

Повертаючи довіру

У минулому році компанія Mercedes проводила відкличну кампанію для автомобілів, оснащений блоком ОМ651 через некоректне програмного забезпечення системи управління. Тому в новому виданні від мотора було вирішено відмовитися. На заміну йому прийде новий агрегат з індексом ОМ654.

Блок OM654 – це перший повністю алюмінієвий чотирициліндровий дизельний двигун Mercedes. Силова установка, об’ємом 2 літри, буде випускатися в трьох ступенях форсування, які отримають індекси 200d, 220d і 300d.

До всього, покупці кросовера Mercedes GLC вправі розраховувати на гібридні модифікації, реалізовані за схемою так званого «м’якого гібрида». Найцікавішим поєднанням буде дизельно-електричний трансмісія, де в парі буде працювати мотор на важкому паливі, об’ємом 2 літри 121-сильний електричний двигун. Представники компанії стверджують, що їм вдалося добитися показника викидів СО2 на рівні 38 г / км, що є рекордним показником в своєму класі.

Mercedes GLC 2

Прибуття на ринок

Старт продажів Mercedes GLC очікується вже на початку 2019 го, разом з прибуттям головного конкурента BMW X4. Остаточна вартість оновленого кросовера поки не оголошена. Однак очікується, що стартова ціна Mercedes GLC становитиме близько 65-70 тисяч у.о. на українському ринку. За право володіти розкішними модифікаціями позашляховика доведеться віддати близько 125-135 тисяч у.о.

Mercedes GLC 3

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ