Три веселі букви – AMG оновив серію C-klasse

Три веселі букви – AMG оновив серію C-klasse

ПОДЕЛИТЬСЯ

Німецька компанія зі Штутгарта в першу чергу асоціюється з розкішними і комфортабельними моделями, які на перше місце ставлять задоволення від пересування і зручність незалежно від стану дорожнього полотна. Саме Mercedes для багатьох є еталоном плавності ходу. Втім, якщо є бажання «запалювати», то тут концерну теж є, чим похвалитися. Адже вони передають повноваження дочірньому філії AMG, який створює справжні «запальнички». Останньою на сьогодні такий «іграшкою» став оновлений Mercedes C-klasse AMG.

Mercedes C_Class 2

Натяки на зміни

Дизайн Mercedes C-class AMG практично не змінився. Оновлену модель можна дізнатися за деякими штрихами, які додали пікантності в образ авто. Так, модель хизується фірмовою решіткою радіатора з хромованими перемичками, розташованими вертикально. Це відмінна риса, притаманна тільки автомобілям AMG.

Трохи змінився інтер’єр Mercedes C-class AMG. У салоні з’явився кермо іншій конфігурації і трохи змінена передня панель. Водія приймають в свої обійми крісла, обтягнуті перфорованою шкірою, двокольорового забарвлення.

Також була додана новітня інформаційно-розважальна система Mercedes з сенсорною панеллю, а також додатковий екран 12,3 дюйма, який пропонує три варіанти оформлення, включаючи ексклюзивну тему AMG.

Mercedes C_Class 3

Основні зміни

Незважаючи на незначні зовнішні зміни, внутрішньо C-class змінився досить помітно. Основною метою конструкторів було підвищення динамічних характеристик при збереженні продуктивності моторів. В результаті модель C63 відмовилася від старої 7-ми ступінчастою коробки передач Speedshift на користь нового 9-ти діапазонного автомата. Зближені пари дозволили досягти більш точного і швидкого перемикання. До того ж коробка підтримує шість доступних режимів роботи. Водієві доступні алгоритми: Slippery, Сomfort, Sport, Sport +, Race і Individual, де настройки задаються самостійно.

Крім цього, з’явився також нова програма під назвою AMG Dynamics, яка може бути налаштована відповідно до тими чи іншими вимогами до автомобіля. В цьому випадку змінюють свої настройки разом – підвіска, система уприскування, випуску і інші підсистеми. До всього, в бортовий комп’ютер вбудована програма AMG Track Pace – вона навчена фіксувати час кола при їзді по гоночним треках.

До свого покупця модель потрапить в чотирьох різних виконаннях – седан, універсал, купе і кабріолет. Втім, для всіх буде доступний лише безальтернативний бітурбірованний V8, об’ємом 4-ри літра. У стандарті віддача мотора складе 469 сил, а модель з приставкою S має табуном в 503 коні.

Динамічні характеристики Mercedes C-class AMG різняться в залежності від типу кузова. Так, універсал або кабріолет розміняють першу сотню через 4,1 секунди. Седан розженеться до 100 км / год за 4 сек, а купе відніме від цього показника ще одну десяту. Максимальна ж швидкість примусово обмежена показником в 250 км / ч.

Mercedes C_Class 4

З кораблю на бал

Автомобіль тільки що продемонстрували на Нью-Йоркському автосалоні, де також розповіли про дату початку продажів. Керівництво заявляє, що модель вже поставлена на конвеєр, а перші «живі» авто з’являться в салонах вже в жовтні поточного року. Ціна Mercedes C-class AMG буде починатися з позначки 80 тисяч у.о. на європейському ринку. В Україні модель з’явиться трохи пізніше – її прибуття очікується ближче до початку зими 2018-го.

Mercedes C_Class 5

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ