Презентація нового короля доріг – Mercedes AMG GT ставить перед собою найвищі...

Презентація нового короля доріг – Mercedes AMG GT ставить перед собою найвищі завдання.

ПОДЕЛИТЬСЯ

Мабуть, першим надпотужним і швидким чотирьохдверним купе, яке претендують ще й на відмінну розкіш, стала модель Porsche Panamera. Спортивний автомобіль, що надає своєму власникові просто море задоволення від водіння і при цьому володіє ефектним зовнішнім виглядом і комфортним салоном. Модель виявилася досить успішною на ринку і була тепло зустрінута автолюбителями. Все це змусило найближчих конкурентів розробляти аналогічні моделі, де три фактори – комфорт, міць і розкіш з’єднувалися б воєдино. Найвагомішу заявку на сьогоднішній момент оформила компанія зі Штутгарта, яка планує випустити модель Mercedes AMG GT.

mercedes AMG-GT 5

Елегантна агресія

Напередодні Женевського автосалону, де планується офіційний дебют авто, проводяться фінальні випробування на зимових полігонах. Звідти вже потрапили шпигунські знімки, які говорять про те, як буде виглядати цей автомобіль. Дизайн Mercedes AMG GT буде цілком в дусі сучасних моделей марки, проте, з більшою ноткою агресивності і спортивності. Так, в очі кидається велика решітка радіатора з вертикальними ребрами і великою трипроменевою емблемою по центру. Фігурний передній бампер оснащений величезними вирізами з боків, щоб забезпечити ефективне охолодження передніх гальмівних дисків.

mercedes AMG-GT 4

Особливо виграшно екстер’єр Mercedes AMG GT виглядає при погляді в профіль. Низький дах формує стильний і динамічний силует, гармонійно поєднуючись з потужним похилим і довгим капотом. Підвіконна лінія теж злегка спрямована вгору, граючи на загальний образ, як і задній активний спойлер, що збільшує притискну силу на максимальних швидкостях.

mercedes AMG-GT 1

В цілому, інженери німецької компанії ґрунтовно попрацювали над аеродинамічними формами Mercedes AMG GT. Автомобіль провів не одну сотню годин в спеціальній трубі, завдяки чому і була розроблена така форма бампера, лобового скла і бічних дзеркал. Що стосується салону, то тут поки немає ніяких новин – керівництво фірми хоче зберегти вигляд інтер’єру Мерседес АМГ ГТ в таємниці аж до прем’єри. Однак, згідно із заявами, салон автомобіля стане ще більш розкішним і зручним, оснащення вийде на новий рівень, а акустичний комфорт «стане недосяжним для конкурентів».

Особливості силової установки

Інженери компанії планують подарувати моделі нову силову установку, яка буде дійсно революційної для концерну. Так, хоч офіційна назва виробничої моделі ще не підтверджена, але вже відомо, що це буде перша модель, яка використовує ім’я EQ Power +. Все це вказує на те, що під капотом буде розташована гібридна трансмісія, де електромотори працюють в парі з традиційним бензиновим двигуном.

Як ДВС для седана буде виступати чотирьохлітровий V8 AMG, спарений з двома електромоторами. А передавати потужність на всі чотири колеса, покликана фірмова система 4Matic +. Точних даних про технічні характеристики Mercedes AMG GT поки немає, проте представники компанії «скромно заявляють», що вона буде більше 600-т кінських сил, а крутний момент – близько 800 нм. При цьому розігнатися до сотні водій зможе вже через три секунди.

mercedes AMG-GT 3

Чи довго чекати?

Поки автомобіль знаходиться на стадії тестування і точна дата початку продажів Mercedes AMG GT ще не оголошена. Офіційний дебют моделі повинен відбутися на Женевському автосалоні цього року, а це означає, що, орієнтовно, до кінця року автомобіль може з’явитися і у офіційних дилерів. В тому числі, і в Україні, де він буде зустрінутий з радістю.

mercedes AMG-GT 2

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ