Всім Стандартам Стандарт – новий кросовер від Mercedes-Maybach скоро побачить світ

Всім Стандартам Стандарт – новий кросовер від Mercedes-Maybach скоро побачить світ

ПОДЕЛИТЬСЯ

Багато автомобільні концерни для того, щоб підкорити преміальний сегмент створюють нову філію. Таким шляхом пішла Toyota, подарувавши світові Lexus або Nissan з їх брендом Infiniti. А недавно корейські виробники Hyundai вивели Genesis в окремий сегмент. Але як бути, якщо твої моделі і так відносяться до класу люкс? Якщо на них рівняються інші. Все просто – поставити нові стандарти.

Саме таким шляхом йде німецька компанія Mercedes, яка має в своєму розпорядженні екстра-розкішним підрозділом Maybach. Але, варто сказати, що вони дещо не встигають за тенденціями ринку. Адже всі суперники вже встигли представити власні моделі кросоверів. У їх числі Bentley, Lamborghini, Ferrari і навіть Rolls-Royce з прийдешнім Culliman. Але прийдешній позашляховик Mercedes-Maybach повинен розставити все по місцях.

Maybach 2

Унікальний концепт

Оригінальний образ, розроблений художниками корпорації, здатний вразити уяву. Керівник дизайнерського підрозділу, Гордій Вагонер, розкрив деякі особливості моделі. «Головною метою проекту було твори враження – Maybach в цьому не має потреби. А створення екстремально розкішного кросовера, виконаного на іншому рівні ». «Мерседес Майбах дуже цінує сучасну розкіш і сам задає стандарти» – додав Вагонер.

Візуально автомобіль являє собою масивний седан зі збільшеним дорожнім просвітом. Особливо ефектно позашляховик Mercedes-Maybach виглядає при погляді ззаду, де складна оптика стоп-сигналів є сусідами з фактурним бампером, на якому фігурним шрифтом виведено назву моделі.

Maybach 4

А в інтер’єрі втілилися ретро-риси, що є сусідами з сучасними технологіями. Оформлення передньої панелі, дверних карт і центральної консолі з механічними перемикачами є відсиланням до розкішних седанів першої половини ХХ-го століття.

Але при цьому сучасна мультимедійна система з величезним екраном і кермо з сенсорними кнопками натякають на велику кількість передових програм. А говорити про якість матеріалів не доводиться – крісла оббиті натуральною шкірою найвищої якості, а в салоні присутні елітні сорти дерева і поліровані металеві деталі. У задній частині встановлено два окремі крісла з накидками, обробленими золотий рядком, а для повного фен-шуй передбачається китайський чайний набір з дорогоцінного фарфору.

Maybach 6

Розкішна електричка

Генеральний директор Mercedes-Benz, Дітер Цетше розповів про бачення технічної складової кроссовера Mercedes-Maybach. «Ми бачимо, що електричні модифікації все більш захоплюють сучасний ринок. І ми хочемо бути на крок попереду всіх в цьому питанні ». Орієнтовно, модель отримає повністю електрифіковану силову установку, яка буде оснащена чотирма електродвигунами і харчуватися від 80-ти кіловатної батареї.

Сумарна потужність агрегату складе 738 кінських сил, що дозволить досягати швидкості 100 км / год менш ніж за 4-ри секунди, а максимальний показник обмежений відміткою 250 км / ч.

Maybach 3

Китайський ринок

Саме ринок Піднебесної є пріоритетним для Mercedes-Maybach. Свідченням тому став той факт, що презентація кросовера відбудеться саме на автосалоні в Пекіні. Озвучені також терміни постановки на конвеєр. Перші екземпляри вийдуть із заводу вже до 2020-го року. Правда, ціну позашляховика Мерседес-Майбах представники концерну не озвучують. Але явно, це буде задоволення не з дешевих – за квиток в ультрапреміальний сегмент доведеться платити.

Maybach 5

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ