Подорож в розкіш – Mercedes презентував унікальний кемпер X-klasse

Подорож в розкіш – Mercedes презентував унікальний кемпер X-klasse

ПОДЕЛИТЬСЯ

Німецькі автомобілі Mercedes завжди вміли дивувати новими гранями комфорту. Моделі iз Штутгарта завжди залишалися приголомшливо зручними при будь-яких дорожніх умовах. І навіть підкорення нових для себе сегментів ринку не позначилося на зміні споконвічних цінностей компанії.

 Представлений зовсім недавно новий Mercedes Benz X-class – лише недавно вийшов на ринок пікапів, проте керівництво фірми вже будує довгострокові плани щодо даної моделі. Вже анонсовано появу туристичної версії пікапа, покликаної подарувати максимальний комфорт в далекій подорожі.

В очікуванні незвичайного

Згідно з планами компанії, дебют концептів має відбутися в першому місяці 2018 року на спеціалізованій виставці СМТ, що проводиться безпосередньо в Штутгарті. Ювілейна, 50-та виставка СМТ є найбільшим в світі заходом, присвяченим туризму та відпочинку. Спільно з екстравагантними варіаціями пікапа Мерсед Бенц Х-класу будуть презентовані також вантажопасажирські версії Marco Polo, розроблені на основі фургонів V-класу.

x-class-camper-kitchen-02-8905-default-large

Один з керівників німецької компанії, Волкер Морнхинвег, вже встиг висловити свій оптимізм з приводу перспектив моделі в даному сегменті. «X-Class легко вписується в наш модельний ряд. Ми з гордістю представляємо перші екземпляри автомобілів для подорожей вже через два місяці, після початку втілення практичної частини проекту. Вважаю, що наші універсальні версії Tischer і VanEssa будуть гідно оцінені покупцями і отримають належну оцінку. Не останню роль зіграли в цьому процесі і шанувальники марки. Ми також продовжуємо розвивати наші власні туристичні фургони та транспортні засоби для відпочинку завдяки позитивного зворотного зв’язку з клієнтами. Наше новітнє поповнення – Marco Polo Horizon, виявилося дуже популярним і зіграло вирішальну роль в зростанні сім’ї пасажирських авто ».

 Товстий і тонкий

Erste Reisemobilkonzepte auf Mercedes-Benz X-Klasse Basis

Перший варіант нового пікапа Мерседес Бенц Х-класу, іменований Tischer, відрізняє наявність спеціального пасажирського відсік, розташованого позаду автомобіля. Спеціальна сендвіч-кабіна має ширину в 2 метри і висоту більше 2,5-ти метрів. Усередині є все, щоб забезпечити комфортний відпочинок на природі – включаючи спеціальну спальну нішу. Також всередині відсіку є кухня, зі столиком на три місця, є газова плита з трьома пальниками і вбудована ванна кімната з душем.

Другий концепт отримав назву VanEssa. Тут конструктори вирішили дотримуватися основних форм пікапа, відмовившись від громіздкого житлового відсіку позаду. Замість цього критий вантажний відсік обладнаний спеціальним надміцним висувним модулем з повністю укомплектованою кухнею. Модуль може використовуватися як холодильник або кухня для приготування їжі; у нього є раковина, висувні ящики для посуду та інших речей.

Все це додає близько 250-ти кілограм ваги до сухої маси авто, проте інженери змогли зробити навіть таке утилітарне за своїм призначенням авто максимально розкішним. Кришка панелі виготовлена дерева з тикового дерева і прекрасно захищає від механічних впливів і проникнення вологи. А спеціальні пневматичні розпірки дозволяють підперти її під кутом 45 градусів.

Додаткові бонуси

Також на виставці поряд з концепціями X-класу в CMT будуть представлені три варіації моделі Marco Polo – одна в гірському кришталевому білому металік, видання Horizon Edition в блискучому сріблястому металіку, а варіант Activity Edition – в кремнієво-сірому металіку.

Сама виставка CMT відбудеться з 8 по 21 січня в Штутгарті, там же будуть оголошені попередні ціни на новий Mercedes Benz X-class.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ