Mercedes-Benz A-Class 2018

  ПОДЕЛИТЬСЯ

  Mercedes-Benz представив перші офіційні фотографії нового A-Class. Фотографії демонструють майбутній інтер’єр компактних автомобілів компанії. Дизайн був повністю перероблений, щоб надати йому ще більший рівень комфортності.

  Дебют моделі четвертого покоління очікується на Женевському автосалоні в наступному році.

  Новий A-Class – повністю перероблений інтер’єр, який ґрунтується на співвідношенні технологій і дизайну, представлених у родичів більших розмерів. Подібний дизайн можливо спостерігати в нових E-Class та S-Class. У компанії вважають, що зростаюча тенденція на більш компактні автомобілі, дає можливість додати розкішний дизайн та функціональність. У новому A-Class буде більше можливостей.

  A-Class 2018
  A-Class 2018

  Хартмут Сінквітц вважає, що на даний момент серед покупців, зростає тенденція витрачати гроші на внутрішню обробку салону ніж на більш потужний двигун. Адже люди все більше часу проводять в машині, і саме з цієї причини виникає бажання придбати якомога більше комфорту та функціональності у салону нового автомобіля.

  Оновлений дизайн паналі приладів.

  Панель приладів зроблена з двох секцій. Замість спідометра, тахометра і т.п., розташовані два дисплея. Базова комплектація буде доступна з 7 дюймовими екранами, в дорожчій комплектації з двома дисплеями, обидва по 10.25 дюйма.

  A-Class 2018
  A-Class 2018

  Варто відзначити і п’ять повітропроводів, які виконані в стилі турбіни. Повітропровід на A-Class оснащений регульованим зовнішнім світлодіодним освітленням (простіше кажучи встановлене освітлення). Залежно від комплектації буде доступно до 64х відтінків та 10 програмних налаштувань.

  A-Class отримав рульову колонку від S-Class. Зміни торкнулися і сидінь, вперше пропонується модель з опаленням та клімат-контролем.

  A-Class 2018
  A-Class 2018

  Mercedes-Benz пропонує три рівня внутрішньої обробки.

  • Базова
  • AMG-Line
  • Progressiv

  На цей час, ціна Mercedes-Benz A-Class 2018 не встановлена. Але, якщо вірити заявам керівництва, то незважаючи на небувалу розкіш для A-Class, ціна занадто не підніметься, а можливо навіть і залишиться на колишньому рівні. Адже компактні автомобілі, а тим паче A-Class повинен бути доступним для всіх.

  ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ