Що фестиваль прийдешній нам приносить? В Гудвуді буде показаний тюнінгований McLaren P1...

Що фестиваль прийдешній нам приносить? В Гудвуді буде показаний тюнінгований McLaren P1 GT, розроблений інженерної фірмою Lanzante

ПОДЕЛИТЬСЯ

Фестиваль швидкості в Гудвуді не відноситься до числа найстаріших автомобільних заходів. Навпаки, в цьому році він святкує своє 25-ти річчя. Однак його популярність вже викликає повагу. Якщо в перші роки існування виставку відвідували кілька десятків тисяч, то в останні роки кількість відвідувачів збільшилась до 150 000 в кожен з трьох днів проведення.

Логічно, що це подія привернула увагу багатьох автовиробників, які вирішили презентувати деякі свої новинки саме тут, серед багатої і екзальтованої публіки, здатної придбати дорогі автомобілі. І на наступному заході очікується дебют кількох дійсно цікавих моделей, серед яких буде суперкар McLaren P1 GT, розроблений відомою інженерної фірмою Lanzante.

Зовнішні дані

Британський суперкар кілька переробили, подарувавши йому оригінальний обвіс, натхненний знаковим F1 GT Longtail 1997 року. Елегантні лінії кузова відмінно поєднуються з оригінальним бампером, оснащеним розширеним сплиттером. На капоті є два великих вирізи для кращого охолодження двигуна, а бічні панелі отримали глибокі виїмки, що сприяють кращій аеродинаміці.

До всього, модель хизується значним активним спойлером. На максимальних швидкостях він здатний створювати притискну силу до 1000 кг, що гарантує відмінне зчеплення ведучих коліс з дорогою навіть при проходженні крутих віражів. Відносно інтер’єру McLaren P1 GT виробник не розкриває деталей, однак говорить про те, що «пілот буде відчувати себе комфортно як на гоночному треку, так і при тривалих прогулянках по дорогах загального користування».

Силова установка

Італійські інженери з Lanzante попрацювали також над двигуном автомобіля, поліпшивши технічні характеристики McLaren P1 GT. Стандартний мотор отримав іншу систему впуску, вентиляції вихлопних газів, а також вдосконалену вихлопну систему, яка змогла заощадити 4,5 кг ваги. В результаті загальна маса авто скоротилася на 60 кг, що позитивно позначилося на динаміці і керованості авто.

Позаду пілота встановлений знайомий по McLaren P1 GT 3,8-ми літровий мотор V8, оснащений двома турбінами. Однак після переробки його максимальна потужність зросла до 986 кінських сил. До того ж представники компанії говорять про те, що потенціалу двигуна досить, щоб перевищити показник в 1000 кінських сил. Динаміка авто складе менше 3-х секунд до 100 км / год, а максимальний показник швидкості перевищить позначку 350 км / ч.

Офіційний дебют

Показ моделі широкому загалу відбудеться вже зовсім скоро, на фестивалі швидкості в Гудвуді. Там же буде оголошена ціна McLaren P1 GT. Правда, автомобіль не надійде в продаж, адже даний ексклюзивний екземпляр вже знайшов своє місце в колекції близькосхідного любителя автомобілів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ