Ексклюзивний ексклюзив – McLaren MSO X буде випущений сверхмалой партією

Ексклюзивний ексклюзив – McLaren MSO X буде випущений сверхмалой партією

ПОДЕЛИТЬСЯ

Британська компанія McLaren славиться своїми унікальними спортивними автомобілями. Найвідоміший з них F1 – випускалася в 90-і роки, а її показники динаміки і керованості недосяжні навіть для багатьох сучасних суперкарів. Машина була негласним королем «спортивної індустрії», втілюючи в собі всі сучасні інженерні рішення, доступні на той момент. Єдиним, хто зміг нав’язати боротьбу став знаменитий Bugatti Veyron, який обійняв посаду короля автомобільного світу.

Інженери ж з Британії пішли іншим шляхом, прагнучи зробити основний акцент не на нарощування кінських сил, а на доведення ходової частини і зниження ваги. Останнім їх творінням, яке має вразити автолюбителів, стала модель McLaren MSO X.

McLaren 2

Ще більше унікальності

Варто сказати, що англійські боліди ніколи не були «ширвжитком». А нова модель буде ще більш ексклюзивною. Підрозділ MSO (McLaren Special Operations) являє собою окремий невеликий філіал, що займається випуском обмежених серій. Так вийшло і цього разу – керівництво компанії прийняло рішення про будівництво десятка ексклюзивних авто, які б акцентували увагу на славних предків моделі і підкреслювали приголомшливий технічний прогрес на сьогоднішній день.

В результаті на світ з’явився McLaren MSO X. Літера Х позначає латинську цифру 10 – саме стільки екземплярів буде випущено на ринок. Автомобіль отримає деякі відмінні риси, які по достоїнству оцінять шанувальники марки. Наприклад, шасі авто забарвлене так само, як і Kokusai Kaihatsu Racing F1 GTR-модель концерну, яка завоювала перемогу на 24-годинному році в Ле-Мане в 1995 році.

Загальний дизайн МакЛарен МСО Х виглядає вражаюче, як і личить справжньому суперкару. Агресивні форми, динамічний силует і величезний задній спойлер, що поліпшує притискну силу. А на бічній панелі кожного авто буде красуватися серійний номер від 1-го до 10-ти, який свідчить про приналежність до «ексклюзивної» партії.

McLaren 3

Інтер’єр McLaren MSO X складно назвати просторим або багато оснащеним. Тут основний акцент зроблений на функціональності і безпеку. Так, навколо пілота споруджений спеціальний карбоновий монокок, а утримувати його в кріслі при перевантаженнях, покликані багатоточкові гоночні ремені. Перед очима пілота буде спеціальний спортивний кермо, цифрова панель приладів і невеликий інформаційний екран.

McLaren 7 McLaren 6

І несуть мене

Кожна з 10 моделей McLaren MSO X була натхненна гоночним автомобілем McLaren 570S GT4, але кожен з них був модифікований для використання на дорозі. В результаті конструкторських рішення автомобіль отримав значне заднє антикрило, що забезпечує 100 кг додаткової притискної сили, а його ходова частина була перероблена, щоб якісно працювати на дорогах загального користування.

McLaren 4

Зате МакЛарен МСО Х отримав спеціальну титанову вихлопну систему спортивні шини Pirelli P Zero Corsa і абсолютно божевільний двигун. Оснащений двома турбінами, 3,8-ми літровий агрегат V8 здатний видати 562 коня. У поєднанні з невеликою масою авто, ці показники дозволяють досягти швидкості 100 км / ч вже через 3 секунди, а максимальна швидкість складає 328 км / ч.

McLaren 5

Не про нас

Унікальна серія моделей McLaren MSO X, на жаль, не потрапить в руки «простих смертних». Всі 10 екземплярів вже продані ще до випуску першої моделі з конвеєра. Більшість з них замовлено одним з головних дилерів виробника Woking в Ньюпорт-Біч, штат Каліфорнія. Втім, незважаючи на це, ми можемо гідно оцінити всю красу і естетику цієї лімітованої серії, віддавши належне британським інженерам, які змогли створити справді чудовий автомобіль.

McLaren 8

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ