Висока продуктивність – McLaren показав в Женеві ще один цікавий концепт

Висока продуктивність – McLaren показав в Женеві ще один цікавий концепт

ПОДІЛИТИСЯ

Британська корпорація не може вважатися великим виробником, проте у неї є дуже хороша репутація в автомобільному світі. Саме перу британських інженерів належить легендарний суепркар F1, що був найшвидшим автомобілем на початку 90-х. Очевидно, що від такої компанії чекаєш видатних новинок, але, в силу невеликих виробничих потужностей, це відбувається не так часто. Тим знаменні став нинішній Женевський автосалон, де фірма представила відразу кілька концептів. Про гоночний суперкар Senna GTR ми згадували раніше, а зараз же варто звернути увагу на модель BP23.

mclaren_1

Чи не нова новинка

Справедливості заради, поява McLaren BP23 на стенді на стало несподіванкою. Про те, що планується розробка авто стало відомо в кінці 2016- го року, коли був продемонстрований початковий концепт. Однак тільки зараз стали відомі всі подробиці. Дизайн МакЛарен повністю відповідає нашим уявленням про справжню суперкарі. Масивні бічні панелі, величезні прорізи повітрязабірників на капоті і задніх крилах, широкий передній дифузор – все в дусі «того самого F1». А з сучасних деталей варто відзначити надлегкі карбонові панелі і вузькі світлодіодні фари з ефектним хижим розрізом.

Інтер’єр McLaren BP23 поки далекий від фінальної стадії, що помітно за тестовими зразками. Але у художників є своє бачення, як повинен виглядати кокпіт пілота. Начальник McLaren Майк Флетвітт сказав, що вони хочуть зберегти класичні ноти старого суперкара F1, обернувши його в нові технології. Тому салон буде мати у своєму розпорядженні впізнаваною тримісній компонуванням, де водій буде знаходитися по центру авто, а органи управління будуть розташовуватися навколо нього.

mclaren_2

Але Флетвітт сказав, що, хоча нова модель – данина поваги першому автомобілю, це не прямий наступник. Він описав BP23 як «автомобіль, призначений для тривалих поїздок, але з високим рівнем продуктивності і взаємодії з водієм, очікуваним від будь-якого McLaren». З приводу самого оснащення теж немає конкретних даних. Представники заявляють лише, що він буде самим розкішним автомобілем, який покине завод Woking.

2mclarenbp23

Найцікавіше

Але звичайно ж, особливою гордістю британський конструкторів є технічні характеристики McLaren BP23. Позаду пілота буде встановлений високопродуктивний V8, об’ємом 4-ри літра і оснащений двома турбінами. Цьому двигуну допомагатимуть кілька електромоторів, а його сумарна потужність складе 902 кінських сили. Завдяки цим показникам, авто зможе розганятися до сотні менш, ніж за три секунди. А його максимальний показник складе 390 км / ч. Що ж, у якнайшвидшого суперкара 90-х з’явився дійсно гідний наступник.

mclaren_3

Поява на ринку

Також генеральний директор компанії розповів про плани щодо моделі. Початок продажів McLaren BP23 імовірно відбудеться в першому кварталі 2019 року. Всього планується провести 106 таких автомобілів за первісною вартістю в 1,6 млн. Фунтів. Кінцева ціна McLaren BP23 буде залежати від особливостей місцевого оподаткування. І що найдивніше, вся партія з 106-ти автомобілів розкуплена вже до свого виходу на ринок. Кілька примірників навіть замовлені в Росії і країнах СНД. Так що шанс побачити цей суперкар на дорогах все ж є.

mclaren_4

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ