Найпотужніший і найшвидший – Mclaren 720S GT3 почав велику програму тестування

Найпотужніший і найшвидший – Mclaren 720S GT3 почав велику програму тестування

ПОДЕЛИТЬСЯ

Цього року виробник гоночних машин з Британії встиг здивувати навіть досвідчених автолюбителів цілою плеядою оновлених автомобілів. Серед запланованих дебютів значилися цікаві гоночні версії Senna на базі стандартного авто, форсовані версії 570 або 600 LT або прийдешні повністю нові проекти, типу P1 GT.

Зараз же англійська компанія вирішила зайнятися розробкою ще одного гоночного авто, яке буде поєднувати в собі екстравагантний зовнішній вигляд, потужні мотори і зразкову керованість. Тестові боліди вже почали накочувати кілометраж по трасах, де пілоти прагнуть довести конструкцію до досконалості.

McLaren 720S GT3 1

Візуальне оформлення

Гоночні гени даються взнаки, і багато елементів екстер’єру змінилися в процесі розробки. Так, автомобіль отримав гоночний обвіс з переробленими деталями, які сприяють аеродинаміці. Наприклад, передній бампер обзавівся величезним центральним дифузором, що забезпечує максимальний доступ холодного повітря до радіатора охолодження.

Бічні спідниці вигадливою форми також отримали додаткові вирізи, а задня частина хизується значним спойлером, який володіє серйозною притискною силою і сприяє керованості, а також впевненому проходженню поворотів. Корми також укомплектована фактурним бампером з аеродинамічними елементами, а по центру видніються патрубки спортивної вихлопної системи, що надає боліду солідного звучання.

Незважаючи на те, що McLaren 720S GT3 повністю розроблений для гонок, автомобіль оммологірован для доріг загального користування. У нього є стильна головна оптика, оснащена світлодіодами, а також скульптурно зліплені стоп-сигнали. Гоночна версія оснащена спеціальними сликами, однак покупець має право замовити «легальну» дорожню гуму.

З салону пропади елементи розкоші, навіть бічні стекла позбулися підйомників – тепер тут є невеликі кватирки. Керівництво компанії налаштований серйозно – вони кажуть, що мета даного проекту – створити ідеально збалансований автомобіль в плані швидкості і стабільності на поворотах, щоб продемонструвати успіхи також в гоночної серії GT3.

McLaren 720S GT3 4

Переробки мотора

Автомобіль отримав потужний двигун. Позаду водія розташований 4-х літровий V8, укомплектований двома турбінами. Його потужність становить 720 кінських сил, а співвідношення ваги і сил становить 555 коней на тонну. Завдяки тотальної «ліпосакції», суха вага моделі вдалося знизити до показника менше 1,3 тонни. McLaren 720S GT3 здатний розігнатися до швидкості 100 км / ч вже через 2,9 секунди, а максимальний показник становить понад 340 км / ч.

Коробка передач Макларен 720с стала посиленою, а привід на задні колеса здатний забезпечити автомобілю азартну керованість. Також інженери подарували машині нові адаптивні амортизатори з заниженими пружинами, які зменшили кліренс, проте сприяли керованості і чуйності.

До перегонів готовий

Болід McLaren 720S GT3 буде збиратися на базі Woking, що належить британській компанії. Зараз машина вже практично готова до дебюту – дві гоночні версії вже проходять випробування в Європі, на Близькому Сході і в США, де запланована низка 24-годинних і 36-годинних тестів із загальним пробігом понад 30 000 кілометрів. Вартість автомобіля також відома – початкова ціна McLaren 720S GT3 складе близько 580-590 тисяч у.о.

McLaren 720S GT3 4

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ