Нові плани – до 2025-го року McLaren розширить свій модельний ряд до...

Нові плани – до 2025-го року McLaren розширить свій модельний ряд до 18 нових моделей

ПОДЕЛИТЬСЯ

Сьогодні британський розробник гоночних автомобілів McLaren відчуває себе цілком непогано. Тільки за кілька останніх років з’явилося кілька модифікацій S-серії, включаючи версії 570S, 600 або 720S. Крім цього з’явилися справжні гоночні видання типу Senna або P1. Це дозволяє будувати деякі плани на майбутнє і розробляти нову стратегію компанії.

Так, представники концерну розробили глобальний план на найближчі шість років, згідно з яким модельний ряд виробника повинен істотно оновитися. До 2025-го року він буде налічувати 18 варіантів. При цьому всі вони будуть оснащені електродвигунами.

Серйозні плани

За останній рік компанія продала 3400 автомобілів. За планом розширення в 2025-му році цей показник повинен складе 6000 одиниць на рік. Основою ставку керівництво концерну робить на гібридні моделі, де бензинові двигуни суміщені з електромоторами. Так, інженери будуть впроваджувати гібридні технології в нині існуючі моделі. Биса McLaren, Майкл Флевітт сказав, що це буде поступовий процес і почнеться він з спорткара 570S. «Ми плануємо зробити наші авто більш екологічними – сказав Флевітт, але при цьому не відмовляємося від їх спортивної складової. Це як і раніше будуть автомобілі, що дарують захват від керованості і динаміки ».

У той час як в сучасних моделях використовується версія V8 з подвійним турбонаддувом McLaren, гібридна трансмісія буде взаємодіяти вже з більш легким і екологічним мотором V6. Першою таку установку отримає модель 570S, яка буде доступна покупцям вже в 2019-му році. А до 2020-го вона з’явиться і на модифікації 720S.

Всі нові моделі будуть розроблятися на спеціальній архітектурі Monocell II, яка передбачає розміщення гібридної трансмісії. «Цей напрямок є основним пріоритетом для розвитку фірми. Для деяких моделей вона стане єдиним запропонованим варіантом ».

Додаткові бонуси

Поряд зі своїми гібридними планами, оголошеними сьогодні, McLaren інвестує в «нові розширені можливості водіння». Флюітт пояснив, що McLaren хоче використовувати автономні технології управління, щоб відповідати цінностям бренду. Наприклад, додаток для відстеження McLaren може бути розроблено таким чином, щоб телеметрія могла накладати краще коло водія на краще коло Фернандо Алонсо. Фактично це дозволить пілоту вчитися управлінню авто і дорости до рівня гонщика Формули-1.

Серед інших планів – розробка більш легкої і бстродействующей електричної батареї, яка не тільки знизить вагу авто, але і дозволить машині заповнювати заряд менш ніж за 30 хвилин. Фірма також має намір виграти «вагову гонку суперкарів», розробивши ще більш легку і міцну конструкцію.

Інші технології, які будуть запущені в наступному поколінні McLaren, включають в себе поліпшений захист, просунуті автономні технології типу відстеження інших транспортних засобів, а також самостійне оновлення програмного забезпечення на борту.

Майбутнє поруч

В рамках свого плану зростання McLaren також оголосив про плани по розширенню свого представництва в різних країнах. До 2025-го року компанія збільшить кількість офіційних дилерів з 86-ти до 100, а серед пріоритетних ринків розглядається Росія, Індія, Центральна і Східна Європа.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ