McLaren Grand Tourer для далеких поїздок

    ПОДЕЛИТЬСЯ

    Почати зривати камуфляж з майбутнього гранд-турера McLaren обіцяє 30 квітня, а поки опубліковані нові фото затягнутого в плівку прототипу в «гладкому і сміливому дизайні». Як говориться в прес-релізі компанії, в такому вигляді суперкар пройде завершальну стадію великої програми випробувань. Прототип вже проїхав тисячі миль по спеки і холоду в різних куточках планети, попереду додаткові перевірочні тести, в тому числі 1000 миль (1609 км) від бази McLaren близько Барселони в Іспанії до технологічного центру McLaren в Уокінгу в Англії. Це відстань прототип подолає з повним багажем і двома пасажирами, яким матимуть змогу переконатися в комфорті майбутнього Grand Tourer.

    Уже відомо, що суперкар буде побудований окремо від існуючої лінійки автомобілів Sports Series, Super Series і Ultimate Series. За словами генерального директора McLaren Майка Флевіта, він стане самим легким і швидким з серії Grand Tourers. Це буде єдиний Grand Tourer, який поділиться своєю ДНК з супергібрідом McLaren Speedtail. Виробник обіцяє високий рівень комфорту, просторий салон з місцем для багажу і керованість, якої немає в жодного іншого автомобіля сегмента.

    В даний час офіційно підтверджено, що суперкар укомплектований мотором Twin-Turbo V8, але потужність агрегату не названа. Розкрити зовнішність Grand Tourer для далеких подорожей, а також озвучити серійне ім’я і всі подробиці про модель, McLaren обіцяє в кінці місяця.

    ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ