Ми продовжуємо стояти на своєму – з’явилися новини щодо нового покоління Mazda...

Ми продовжуємо стояти на своєму – з’явилися новини щодо нового покоління Mazda 6 Tourer

ПОДЕЛИТЬСЯ

Незважаючи на велику різноманітність автомобільного світу і наявність величезної кількості різних моделей, загальну тенденцію передбачити досить просто. За «універсального рецепту успіху» в модельному ряду має бути якомога більше кросоверів, а під капотом – обов’язково бути присутнім гібридна або електрична силова установка. І лише деякі компанії намагаються зберегти «традиційні цінності». Mazda 6 Tourer – квінтесенція такого підходу.

І все-таки універсал

В епоху загального засилля і гегемонії кросоверів продовжити життя універсалу Mazda 6 Tourer було досить сміливим кроком з боку керівництва компанії. Логічно, що за основу при розробці був узятий звичайний седан 6-ї серії, презентований на торішньому Лос-Анджелеському автосалоні. Машина отримала подовжену дах і модифіковану кормову частину. Але при цьому дизайн універсалу Мазда 6 залишився дуже стрімким.

Такого ефекту вдалося досягти за рахунок грамотного підходу до загального образу і естетиці авто. В результаті утилітарний, за своєю суттю автомобіль не виглядає таким, хизуючись сухорлявими боками і м’язистими колісними арками. А динаміки додають стильні задні стійки з негативним кутом нахилу і висхідна вгору віконна лінія. До того ж модифікація пройшла невелику «підтяжку обличчя», в результаті якої оновили сітку решітки радіатора, а також подарували авто хромовані вставки навколо світлодіодних фар головного світла.

Але якщо зовнішні поновлення можна назвати точковими (крім величезного багажного відсіку і п’ятої двері), то інтер’єр mazda 6 tourer піддався куди більш істотним змінам. Так, в першу чергу в очі впадає видозмінена приладова панель з іншою конфігурацією, а сам салон отримав оновлені крісла з поліпшеним профілем і анатомічною конструкцією. Крім іншого, попрацювали і над оснащенням авто, подарувавши універсалу нову Восьмидюймовий інформаційно-розважальну систему з сенсорним екраном і додатковий семидюймовий TFT-дисплей в комбінації приладів.

Mazda 6 tourer 2

Проти системи

Що відносно силових установок – то тут поки без новинок. Для європейських покупців Mazda 6 tourer буде доступний з оновленими 2,2-х літровими дизелями або 2-х літровими бензиновими моделями. Звичайно, інженери заявляють про «підвищення продуктивності і ефективності», але, по суті, це ті ж силові установки що працюють під капотом седана. Правда, в наступному році, ряд можуть поповнити двигуни з інноваційною системою SKYACTIV-3, про які можна дізнатися з наших оглядів.

А от ходова частина модифікована більш істотно. Так, мазда 6 універсал може похвалитися іншими налаштуваннями підвіски, що дозволяють ефективно відпрацьовувати дорожні нерівності під більшим навантаженням. За безпеку покликаний відповідати сучасний комплекс систем i-ACTIVSENSE, що включає програму контролю за втомою водія, камеру кругового огляду і систему моніторингу сліпих зон.

Багато радості

Згідно з планами, показ Mazda 6 Tourer широкої громадськості повинен відбутися вже в наступному місяці на Женевському автосалоні. Там же будуть оголошені основні подробиці з приводу появи модифікації в салонах офіційного дилера і вартості авто. Причому, Мазда не планує обмежуватися одним лише дебютом в цьому році. У графіку презентацій числиться також елегантний концепт Vision Coupe, а також передсерійний показ Mazda 3 наступного покоління. Слідкуйте за нашими публікаціями, щоб не пропустити нічого цікавого.

Mazda 6 tourer 1

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ