Maybach – воістину еліта автомобілебудування. Унікальна система головного світла зможе малювати проекції...

Maybach – воістину еліта автомобілебудування. Унікальна система головного світла зможе малювати проекції на дорозі

ПОДЕЛИТЬСЯ
the Maybach-branded S-Class
Maybach-branded S-Class

Гостра необхідність чи чергова даремна рекламний прийом?


Минулого місяця Mercedes продемонстрував останню версію S-класу Maybach. Це, скоріше, м’яке оновлення, ніж справжній рестайлінг в середині циклу, але завдяки ряду стильних і елегантних оновлень – нові грати радіатора, розширені опції колірної гами і шкіри і деякі інші хитрощі це повинно буде тримати щасливу натовп шанувальників в ейфорії деякий час. І ось сьогодні, через короткий час, на Женевському автосалоні Mercedes представив нову унікальну «розумну» систему освітлення, яка скоро буде доступна на -Mercedes-Maybach S-Class, яка створює проекції на дорозі.

the Maybach-branded S-Class

Ця система головного освітлення названа Digital Light. Конструктори обіцяють, що нові фари зможуть передавати зображення високої чіткості (HD), яке буде проектуватися на дорожнє покриття з дозволом в два мільйони пікселів. Мерседес наділив систему здатністю виводити на асфальт символи і піктограми – свого роду повідомлення – реалізуючи деякі функції приладової панелі, що дозволить водієві не відволікатися від дороги і не переводити погляд на прилади. В майбутньому планується удосконалити систему і реалізувати можливість комунікації з іншими учасниками дорожнього руху (водіями інших автомобілів і пішоходами) за допомогою символів на асфальті.

Digital Light

Більш практична причина використання керованих процесором фар – оптимізація головного освітлення в залежності від дорожньої ситуації. Стереокамери, датчики і картографічні дані від навігатора використовуються для оцінки дорожніх умов, дозволяючи автомобілю відповідним чином регулювати свої фари в залежності від рельєфу, місцевості і зустрічних автомобілів. Теоретично це допоможе полегшити нічну видимість, що не засліплюючи інших водіїв неприємно яскравим дальнім світлом фар. Система також здатна вихоплювати з темряви дорожні знаки і виводити їх на «екран» дорожнього полотна, підсвічувати дорогу і узбіччя.

the Maybach-branded S-Class

Мерседес стверджує, що не женеться, в даному випадку, за модою. Всі ці дослідження і винаходи виключно з метою забезпечення безпеки своїх автомобілів. Наприклад, на дорогу можна проектувати напрямні, щоб полегшити проїзд в сложнопроходімих місцях і вузьких зонах. Або, при виявленні пішохода автомобіль на дорозі зможе позначити свою присутність і відзначити напрямок свого руху стрілкою.

Digital Light

«Інтелектуальні фари» також зможуть проектувати символи, що попереджають про сліпій зоні, про виїзд з смуги руху, про зіткнення, повідомлення про швидкості і попередження про низький зчепленні з дорогою.

Якщо все піде добре, ми зможемо побачити цю революційну технологію і на інших моделях марки Mercedes. На даний момент відомо, що починаючи з першої половини 2018 року проривна технологія Digital Light буде доступна тільки на елітних автомобілях Mercedes-Maybach S-Class. Немає ніякого інформаційного приводу говорити про ціни, але, з огляду на, що спочатку він не буде доступний на розкішному S-класі, можна припустити, що Digital Light буде не дешевим задоволенням.

Digital Light

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ