Parli italiano? Maserati Levante GTS закликає звернути на себе увагу

Parli italiano? Maserati Levante GTS закликає звернути на себе увагу

ПОДЕЛИТЬСЯ

Останні кілька років стали дійсно врожайними в плані дебюту преміальних кросоверів. Практично всі основні гравці в особі Porsche, BMW, Audi провели поновлення своїх моделей. А багато інших компаній відкрили цей новий для себе сегмент. Тепер заможний покупець може вибирати між Bentley Bentayga, Lamborghini Urus або Jaguar F-pace. Дивлячись на все це бенкет, італійський концерн Maserati вирішив провести оновлення свого кросовера levante, випустивши на ринок найпотужнішу модифікацію з абревіатурою GTS.

maserati-levante-gts-3

Підглядаючи крадькома

Кросовер Maserati Levante GTS вже знаходиться на стадії фінальної розробки. Його тестують на різних полігонах, виявляючи останні несправності і усуваючи їх. Але відомості про те, як буде виглядати потужна версія, вже є. Так, на відміну від стандартних модифікацій, GTS буде мати ексклюзивний передній бампер з розширеними повітрозабірниками для кращої вентиляції передніх гальм, а також спеціально розроблену вихлопну систему.

Новий автомобіль можна дізнатися і за спеціальною гальмівній системі з збільшеними супортами, пофарбованими в жовтий колір. Відповідно до заяв керівництва компанії, дана високопродуктивна система дозволяє Maserati Levante GTS зупинятися з високих швидкостей за мінімально короткі дистанції і практично не схильна до перегріву.

maserati-levante-gts-1

Потрібно більше

Очевидно, що керівництву компанії не дають спокою лаври основного конкурента Porsche Cayenne Turbo, який користується відмінним попитом в Європі. Але, щоб нав’язати конкуренцію німецькому опонентові, мало лише косметичних змін. Основний картою, на яку ставить італійська фірма, є потужний мотор.

Стандартні бензинові або дизельні V6 просто не можуть змагатися з німецьким флагманом. Тому, під капотом кросовера Maserati Levante GTS буде розташований 3,8-літровий V8, оснащений двома турбінами від Ferrari, знайомий по Quattroporte GTS. На седані цей агрегат здатний видати 523 коні і 700 н / м крутного моменту, що дозволяє розігнатися до швидкості 100 км / год за 4,7 секунди, а максимальний показник становить 305 км / ч.

Але італійський кросовер істотно важче седана і на 200 кг перевищує вагу Porsche. До того ж німець має потужністю в 542 сили. Тому не виключено, що мотор ще перероблять, додавши йому коней і попрацювавши над його кривої моменту. Очікується також, що форсована версія Мазераті Леванте ГТС отримає унікальну підвіску, що дозволяє відпрацьовувати нерівності на високих швидкостях, а також модифіковане рульове управління для відточеною зворотного зв’язку коліс з пілотом.

maserati-levante-gts-2

Поява на ринку

Італійський кросовер багато в чому орієнтується на свого опонента з Німеччини. Наприклад, Porsche повинен потрапити в руки до споживача вже в третьому кварталі цього року. Автомобіль з Апеннін прагне також встигнути на цей поїзд. Початок продажів Maserati Levante GTS призначено на початок 2019 року.

Початкова ціна Мазераті Леванте ГТС становитиме близько 90-та тисяч доларів. А в Україні кросовер буде ще дорожче, враховуючи особливості місцевого оподаткування. Втім, німець теж не буде лунати даром. Так що нам буде дуже цікаво подивитися за тим, хто виграє в цьому протистоянні – німецька вивіреність і практичність або італійська пристрасть і натхнення.

maserati-levante-gts-5

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ