Наступ з китайського фронту – модель Lynk & Co 03 скоро вийде...

Наступ з китайського фронту – модель Lynk & Co 03 скоро вийде на європейський ринок

ПОДЕЛИТЬСЯ

Сучасний автомобільний світ, здавалося б, уже давно провів свою сегментацію. Поява нових брендів можливо тільки в середовищі електромобілів або принципово нових сегментів. Але немає, китайська компанія Lynk & Co доводить зворотне, займаючись розробкою нового чотирьохдверного седана, який може сподобатися дбайливим автомобілістам.

Розробка проекту

Варто сказати, що компанія не почала свої розробки з пустого місця. По суті, цей концерн тісно співпрацює зі шведським брендом Volvo, який і допомагав їм розробляти моделі 01 і 02. Примітно, що незважаючи на «невідомий бренд», вже за перші 137 секунд з моменту початку продажів Lynk & Co 01 зібрав близько 6000 попередніх замовлень онлайн .

Такий успіх спонукав китайських конструкторів зайнятися розробкою седана, який недавно потрапив в об’єктиви шпигунських фотокамер. Варто сказати, що художникам компанії вдалося створити стильний дизайн для Lynk & Co 03. Обриси прямокутної передньої оптики, акуратною решітки радіатора, розкресленій горизонтальними перемичками, а також фактурний передній бампер, трохи нагадують форми американських мускул-карів типу Ford Mustang іліChevrolet Camaro.

Задня частина більш лаконічна з «кришталевими» стоп-сигналами, невеликим спойлером на кришці багажника і хромованими патрубками вихлопної системи, що визирають з-під заднього бампера.

Представники концерну стверджують, що готові впровадити сучасні технології навіть в цей бюджетний автомобіль, а системи безпеки будуть запозичені у «самого безпечного в світі концерну». Інтер’єр Lynk & Co 03 виглядає непогано за рахунок приємно оформленої цифровий приладової панелі, а також великого сенсорного екрану мультимедійної системи, розташованого на центральній консолі і трохи повернутого до водія.

Lynk 2

Основа основ

Платформою для розробки Lynk & Co 03 стала візок CMA, яка розроблена спільно з Volvo, адже обидві марки належать автомобільному гіганту Geely. Автомобіль буде виключно передньопривідним з передньою підвіскою типу Мак-Ферсон і задньої напівзалежної балкою.

Під капотом авто будуть встановлені два бензинових турбомотора, об’ємом 1,5 або 2 літри. Перший буде доступний в декількох варіантах форсування (156-179 л. С.), А другий має табуном 190 кінських сил. Як коробки передач пропонується шестиступінчаста механіка або автомат.

Трохи пізніше очікується появи гібридної модифікації, де ці мотори співпрацюють з невеликим електродвигуном, утворюючи систему «м’якого гібрида». Такий Lynk & Co 03 здатний буде проїхати виключно на електричній тязі близько 70 кілометрів. А до 2019-го року покупця стане доступний повністю електрифікований седан.

Скоро у продажі

Модель проходить фінальну стадію доведення, а це значить, що початок продажів Lynk & Co 03 вже не за горами. На китайський ринок автомобіль вийде вже в кінці 2018 го, а до Європи добереться на початку 2019 го. Електрична ж версія стане доступна покупцеві в 2020-м. Менеджери планують залучати покупців цікавими короткочасними кредитами з мінімальними процентними ставками, а також приємною вартістю. Ціна Lynk & Co 03 починатиметься з позначки 16-17 тисяч у.о.

Lynk 1

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ