Смілива заява – ательє Lister планує випустити «найшвидший позашляховик в світі» на...

Смілива заява – ательє Lister планує випустити «найшвидший позашляховик в світі» на основі Jaguar F-Pace SVR

ПОДІЛИТИСЯ

Британська фірма Ягуар вельми непогано почуває себе під крилом індійських інвесторів. Зовсім недавно вони порадували своїх шанувальників першим в історії марки кросовером, що має назву F-pace. Модель стала дуже популярною на ринку і змогла завоювати довіру покупців. А потім з’явилася форсована версія позашляховика, іменована Jaguar F-Pace SVR. Автомобіль має приголомшливі динамічними характеристиками, проте деяким цього здається мало.

Інтрига 80-го рівня

Британське тюнінгове ательє Lister заявило автомобільної громадськості про те, що скоро вони представлять найшвидший в світі позашляховик, заснований на Jaguar F-Pace SVR. Варто сказати, що обидві фірми пов’язує тісна «прихильність» – трохи раніше компанія вже показувала «диявольський» Lister Thunder з 666-ти сильним турбованим агрегатом, розроблений на основі Jaguar F-Type.

Зараз же показані перші рекламні знімки, які дають тільки загальне уявлення про зовнішній вигляд кросовера. Модель пофарбована в «класичний британський» зелений колір, а вздовж кузова тягнеться тонка жовта лінія, що заходить на передні крила. Тюнинговий автомобіль видають розширені колісні арки, високопродуктивні гальмівні механізми, а також напис Lister поруч з «зябрами» повітрязабірників.

Все пізнається в порівнянні

Серійний кросовер Jaguar F-Pace SVR є дуже швидкою машиною. Його 5-ти літровий V8 оснащений компресором і здатний видати 550 кінських сил при 680 Нм крутного моменту. Такі технічні характеристики дозволяють розігнати авто до швидкості 100 км / год вже за 4,3 секунди, а максимальна швидкість складає 283 км / ч.

Але фахівці Lister намір зробити крок набагато далі. Змінивши параметри впорскування, геометрію випускного колектора, а також поколдовав над «мізками» авто, британські інженери планують довести потужність до позначки 670-680 кінських сил. Крутний момент наблизиться до показника 800 Нм. Представники компанії сміливо заявляють про те, що їм вдасться створити найшвидший позашляховик в світі, який зможе розганятися до сотні менш, ніж за чотири секунди, а також долати бар’єр в 300 км / ч.

Між словом і ділом

Втім, перевірити правдивість тверджень поки не представляється можливим. Відповідно до заяв керівництва ательє, «початок продажів скоро відбудеться». Всього фірма Lister планує випустити обмежену серію з 250-ти примірників форсованого кросовера, вартістю близько 120 000 доларів. Потенційним покупцям пропонується оформити замовлення на авто вже сьогодні.

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ