Lincoln Aviator 2020 року буде 500-сильним

Lincoln Aviator 2020 року буде 500-сильним

ПОДЕЛИТЬСЯ

Відроджений кросовер Lincoln Aviator був представлений восени минулого року в Лос-Анджелесі. Тоді кросоверу була обіцяна 450-сильна гібридна силова установка, що складається з 3.0-літрового Twin-Turbo V6 і електромотора. Зараз в компанії заявили, що силовий агрегат Aviator видаватиме 500 к.с. і 854 Нм крутного моменту. Це робить Aviator одним з найпотужніших середньорозмірних кросоверів преміум-сегмента.

Базова версія кросовера укомплектована 3.0-літровим Twin-Turbo V6, що розвиває 400 к.с. і 563 Н · м крутного моменту. У парі з мотором працює 10-ступінчастий “автомат”.

Раніше повідомлялося, що Lincoln Aviator 2020 модельного року отримав нову аудіосистему Revel Ultima 3D з 18 динаміками і трьома представленими режимами, що відрізняються інтенсивністю звучання стельових динаміків і твітерів в задніх стійках. Ще однією особливістю Aviator стануть особливі звукові повідомлення, записані музикантами Детройтського симфонічного оркестру.

Динамічні характеристики, електричний запас ходу і витрата палива електрифікованого Lincoln Aviator не називаються. Більш детальна інформація про новинку з’явиться найближчим часом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ