Принцип поділу – нова модель Lexus UX готова до свого дебюту

Принцип поділу – нова модель Lexus UX готова до свого дебюту

ПОДІЛИТИСЯ

Сучасний сегмент кросоверів розрісся до неймовірних величин. Покупцеві пропонують абсолютно різноманітні варіанти будь-яких розмірів і типажів. А останнім часом особливо актуальним стало сегмент компактних і субкомпактних авто, де відбувся цілий ряд гучних прем’єр. Японський преміальний бренд lexus вирішив не залишатися осторонь і незабаром споживачеві буде доступний новий практетнік серії UX.

Lexus UX 6

Розвиток мотивів

Вперше про те, що компанія збирається розширювати свій модельний ряд стало відомо ще в 2016-му році, коли на автосалоні в Парижі був продемонстрований концепт з вельми виразним дизайном. Lexus UX буде являти собою розвиток тих ідей і тенденції, які художники тоді втілили в життя. Той кросовер мав досить незграбними формами і лініями, а також залучав нестандартним дизайном. Випущений нещодавно в рамках рекламної компанії тизерний знімок, безумовно натякає на те, що загальна стилістика залишиться незмінною.

Lexus UX 2

Lexus UX безумовно буде зроблений, щоб привертати увагу: розгалужені колісні арки, м’язисті бічні панелі і величезні колеса, що гармоніюють з малюнком шин, є відмінними рисами авто. Задні відкидні двері можуть відкриватися по одній половинці, а на їх площині розташовані ефектні світлодіодні стоп-сигнали, з’єднані в єдиний блок.

За своїми пропорціями авто відрізняють короткі передні і задні звіси плюс відносно вузька задні двері, що вказує на те, що lexus UX стане найбільш компактним кросоверів в модельному ряду, зайнявши місце під паркетником NX.

Майбутнє і сьогодення

Звичайно, салон концепту буде грунтовно перероблений в серійної моделі Lexus UX, проте деякі деталі заслуговують на пильну увагу. Швидше за все, інтер’єр стане традиційним, відмовившись від футуристичних «фішок» у вигляді голографічної панелі приладів або камер заднього виду замість традиційних бічних дзеркал. Але на схожу архітектуру панелі, що утворить власний простір для пілота і величезний сенсорний екран мультимедійної системи на центральній консолі – цілком можна розраховувати.

Lexus UX 5

Що відносно списку силових агрегатів, то тут японські маркетологи також вважають за краще зберігати мовчання аж до самого дебюту на Женевському автосалоні. Однак кросовер безумовно отримає кілька бензинових модифікацій, про що говорять два патрубки вихлопної системи, інтегрованих в задній бампер. Традиційно, можна очікувати появи гібридних і навіть повністю електрифікованих моделей. Згідно інсайдерської інформації, вже в базовому оснащенні автомобіль буде оснащуватися просунутої системою повного приводу, що дозволяє його зарахувати до повноцінних кроссоверам.

Lexus UX 3

Офіційний дебют

Правда, ціни Лексус ЮІкс поки не названі. Що ж, чекати залишилося зовсім недовго. Адже скоро завіса таємниці спаде остаточно і стане достовірно відомо, що знаходиться під капотом кросовера і що пропонується в якості опції – дебют авто очікується вже зовсім скоро. Офіційна презентація запланована на Женевському автосалоні, який стартує в березні 2018 го року. Собі в противники японський паркетник виділив європейські новинки в особі BMW X2 і Mercedes GLA. Очікується, що автомобіль потрапить в руки безпосередньо покупцям вже до кінця 2018 го, а вітчизняний дилер також планує просування lexus UX на просторах України.

Lexus UX 4

ЗАЛИШІТЬ ВІДПОВІДЬ