Без обмежень – японська компанія показала своє бачення люксового позашляховика Lexus LF-1...

Без обмежень – японська компанія показала своє бачення люксового позашляховика Lexus LF-1 Limitless

ПОДЕЛИТЬСЯ

Сучасний автомобільний світ дробитися на дрібні сегменти і щороку виходять все нові автомобілі, про які ми навіть не могли мріяти раніше. Сьогодні ж на дворі епоха кросоверів і кожен автомобільний виробник має в своєму модельному ряду кілька різних варіантів. Однак навіть зараз японські конструктори знайшли, чим здивувати потенційного покупця і заманити його в свої мережі. По суті, Lexus LF-1 Limitless, показаний на автосалоні в Детройті, втілює в собі концепцію поєднання двох стилів – прохідного позашляховика і справжнього люксового лімузина.

 Новий флагман

Роботу над проектом доручили команді з Каліфорнії. Виходячи з цього факту, можна визначити, який саме ринок є пріоритетним для фірми. В результаті Lexus LF-1 Limitless набув вигляду стрімкого купе-кроссовера з динамічним силуетом і футуристичної зовнішністю. На думку розробників, такий екстер’єр зможе скласти конкуренцію найближчим суперникам японського кросовера в особі німецьких люксових позашляховиків – Audi Q8 і BMW X7, скоро виходять на ринок.

Дизайн нового Лексус ЛФ-1 – це сплав екстравагантної зовнішності з цікавими стилістичними рішеннями, які відмінно вписуються в уявлення про корпоративному стилі. Сказати, що зовнішність Lexus LF-1 Limitless заворожує – не сказати нічого. Автомобіль просто вражає своїм зовнішнім виглядом за рахунок гранованих форм і ліній, гармонійно сплітаються в єдине ціле. Окремо варто виділити складну систему головного освітлення, яка використовує лише невеликі смужки світлодіодних фар, але її віддачі з лишком вистачить для освітлення дороги навіть в самий темний час доби.

При своїй зовнішній стрімкості, габарити Lexus LF-1 Limitless порівнянні з великими внедорожнкамі сучасності. Так, довжина концепту склала 5014 мм – на 20 см коротше, ніж у останнього LS, що є флагманом компанії. Так що кросовер буде відчутно більше популярної моделі RX, що позитивно позначиться на комфорті і кількості вільного простору всередині авто.

Lexus LF-1 5

Сибаритство нині в моді

Як і слід було очікувати, інтер’єр Lexus LF-1 Limitless вражає своїм оснащенням і візуальним оформленням. Звичайно, представлений концепт навряд чи піде в серію саме в такому вигляді, але багато цікавих стилістичні рішення цілком можуть дістатися до потенційних покупців. Привабливо виглядають розкішні спортивні сидіння з елегантною прострочкою та розвиненою бічною підтримкою.

Lexus LF-1 1

Робоче місце пілота теж оформлено в стилі «автомобіля майбутнього». Фактурна передня панель, оригінальний кермо, футуристична панель приладів, яку може замінити висококонтрасний рідкокристалічний екран. Ще одним важливим моментом є нова інформаційно-розважальна система для Lexus LF-1 Limitless. Програма намагається передбачити потреби водія і через неї можна оплачувати паливо на заправних станціях, замовляти продукти в магазині або бронювати місця в готелі. У керівництві компанії вважають, що Лексус ЛФ-1 повинен стати більше, ніж просто автомобілем – він повинен стати другом і помічником.

Lexus LF-1 3

Без технічних подробиць

Відносно лінійки майбутніх силових агрегатів і технічних характеристик Lexus LF-1 Limitless поки відомо небагато. Менеджери заявляють, що платформа розроблена таким чином, що в неї можна помістити найрізноманітніші двигуни. Очікується поява як позашляховиків, оснащених стандартними ДВС, так і гібридних або повністю електричних версій. Можливий навіть дебют «екзотичної» модифікації, що працює на водні.

До того ж рівень автоматизації позашляховика планують довести до четвертого. Це означає, що авто буде здатне самостійно виконувати всі функції, включаючи повний контроль над силовою установкою, вибір передач та інше. Планують навіть додати Lexus режим «шофера», де LF-1 Limitless може подбати про рульовому управлінні, гальмуванні, прискоренні, освітленні і сигналах, тобто фактично, автономному водінні.

Правда, до офіційного дебюту «позашляховика майбутнього» ще далеко. Початок продажів Lexus LF-1 Limitless орієнтовно відбудеться не раніше 2020 року. Що ж, зате у автолюбителів в Україні буде привід підкоп ресурсів на це чудо інженерії.

Lexus LF-1 5

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ