Ставка на спорт – у наступному році мають з’явитися оновлені моделі Lexus...

Ставка на спорт – у наступному році мають з’явитися оновлені моделі Lexus LC

ПОДЕЛИТЬСЯ

Преміальний бренд Lexus в останні роки має для корпорації Toyota вельми серйозну вагу. Керівництво прагнути розширити модельний ряд суббренда, щоб залучити нових покупців. Однак практично всі автомобілі роблять основну ставку на комфорт і презентабельність укупі з зразковим оснащенням. А спортивна складова машин була на другому плані.

 Тепер же боси фірми вирішили працювати в цьому напрямку. Очікується, що в цьому наступного року відбудеться прем’єра Lexus LC наступного покоління. Основною особливістю, яка заслуговує на увагу, є рішення про випуск версії з відкритим дахом (кабріолет) і зарядженої модифікації.

Lexus LC 2

Плани, втілені в реальність

Про те, що на нову модель покладають великі надії, заявив президент Lexus International. Він заявив: «Сприйняття Lexus стає все краще і краще. Раніше ми були нудним брендом. Але тепер він змінюється, адже ми повинні постійно рухатися, або це знову стає нудним ». У зв’язку з цим дизайн кабріолета буде істотно перероблений щодо стандартних моделей. Однак в його образі буде досить відомих деталей у вигляді елегантної решітки радіатори, яка нагадує пісочний годинник або ефектних клинчастих фар, що створюють агресивний образ. А спортивна модифікація отримає додаткові відмінності в особі унікальних легкосплавних дисків, модифікованого спойлера і розширених колісних арок.

«Ми прагнемо до прогресу і постійно шукаємо нові горизонти, не боячись ставити собі найскладніші завдання». Такий вислів означає, що відкрита версія Lexus LC як своїх конкурентів бачить шикарні німецькі моделі типу BMW 6-series convertable або кабріолета на основі S-class.

Lexus LC 4

Технічна складова

Що до технічних характеристик Lexus LC, то тут інженери компанії з оптимізмом дивляться в майбутнє. Для моделі запропоновано кілька цікавих варіантів, кожен з яких не виглядає «бідним родичем». Так, швидше за все, базовим для кабріолета стане 3,5-ти літровий гібридний V6 LC 500h, а в якості старшого брата виступатимуть 5.0-літрові версії LC 500.

Однак флагманської варіацією стане не вона. Цілком можлива поява зарядженої модифікації Lexus LC-F, яка швидше відноситься до класу суперкарів. Цитуючи слова директора Lexus International, Йоширо Сава: «Ми завжди вивчаємо можливості. І так, технічно це можливо. Наші маркетологи вивчили потенційну реакцію ринку на появу такої моделі, і вона позитивна. Так що питання знаходиться на стадії розробки. Це ще не вирішено, але, на мій погляд, високопродуктивний LC – хороша можливість ».

Якщо таке рішення буде прийнято, то автомобіль отримає сучасний двигун, над розробками якого останнім часом працювали інженери Toyota. Це новий 4.0-літровим бітурбінний двигун V8, що розвиває близько 600 к.с. З такими показниками і невеликою вагою авто, можна очікувати динаміки на рівні 4-ри секунди до сотні, а максимальна швидкість напевно подолає позначку 320 км/год. без обмежень.

Lexus LC 3

Чи далеко до дебюту

Втім, поки рано говорити про реальний стан речей, адже автомобіль ще не з’явився ні на конвеєрі, ні навіть на тестовому полігоні. Однак джерела, близькі до керівництва компанії, заявляють, що випуск нового Lexus LC – це вже вирішене питання і «залишається лише почекати». Згідно з нинішніми перспективам, новий автомобіль пройде шлях до появи на дорогах загального користування за термін від 18-ти місяців до двох років. Так що до кінця 2019-го цілком можлива поява Лексус ЛЦ в Україні.

Lexus LC 1

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ