Lexus LC Convertible

Lexus LC Convertible

ПОДЕЛИТЬСЯ

Продажі Lexus LC Convertible стартують в липні, після офіційної прем’єри в Гудвуді. Як пише Roadshow з посиланням на джерела в Lexus, дизайн серійного кабріолета буде повністю повторювати однойменний концепт, який дебютував в січні цього року на автосалоні в Детройті.

Незважаючи на наближається старт продажів, точної інформації про серійну модель на даний момент немає, як і те, яким буде складаний верх, м’яким або жорстким. Передбачається, що серійний кабріолет збереже чотиримісний компоновку салону, хоча повноцінним задній ряд сидінь можна назвати з натяжкою. Швидше, він буде виконувати функції «м’якої полки для дорогих сумок». Передні і задні сидіння стоять настільки близько, що відстані для ніг задніх пасажирів майже не залишилося, при цьому спинки встановлені практично вертикально.

Технічної інформації про Lexus LC Convertible компанія не надала. Серійне купе Lexus LC комплектується 5.0-літровим «атмосферником» V8 потужністю 477 к.с. Також доступна гібридна версія моделі, силова установка якої складається з 3.5-літрової «шістки», електродвигуна і комплекту літій-іонних акумуляторів. Сумарна потужність агрегатів – 355 к.с.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ