Справжнiй захисник – Land Rover Defender помічений на тестових полігонах

Справжнiй захисник – Land Rover Defender помічений на тестових полігонах

ПОДЕЛИТЬСЯ

Модель Land Rover Defender носить культовий статус на Британському острові і безпосередньо всередині концерну JLR. Це прохідний і невибагливий позашляховик, який на перше місце ставив саме практичні якості, а не розкіш і комфорт. Однак в останні роки відбувається якесь перепозиціонування моделей всередині самого концерну. Тому очікується, що новий Ленд Ровер Дефендер може спростити процедуру і люксовим автомобілем.

land-rover-defender-4

Приховані карти

Керівництво компанії JLD не поспішало відкривати карти, коли мова заходила про роботи над Land Rover Defender, відмовляючись лише загальними заявами. Але навіть з них вдалося отримати певну інформацію. Так, виконавчий директор корпорації Ральф Спет повідомив про те, що основні цінності для моделі залишаються непорушними. На бездоріжжі новий Land Rover Defender буде все так само гарний, як і його попередники.

Також з’ясувалося, що автомобіль вже тестують на полігонах, і він сам вже встиг випробувати новий автомобіль. «Я вже встиг покататися на тестових зразках Land Rover Defender як по дорозі, так і по бездоріжжю. Паралельно проводилися випробування наших основних конкурентів. Це було просто вражаюче – машина повністю виправдовує наші очікування ». А ось щодо термінів запуску Ленд Ровер Дефендер в серію дав ухильну відповідь: «Ми не поспішаємо приймати таке рішення. Основна мета – зробити збалансований автомобіль, який стане справжнім наступником попередника. Головне, щоб всі залишилися задоволені ».

land-rover-defender-2

Технічні подробиці

Очікується, що Defender буде мати кузов з великою кількістю алюмінієвих панелей, які значно знизять масу авто. Універсальна платформа також буде з алюмінію, а знизити час розробки і кінцеву ціну Land Rover Defender допоможе уніфікація з іншими автомобілями марки. Ральф Спет також зазначив – «Ми вже робимо це зараз. Ми використовували модульну архітектуру і елементи нашого шасі для зниження ваги, щоб зробити новий позашляховик більш зручним. Ми будемо робити це і в майбутньому, тому що завжди вчимося ».

land-rover-defender-3

Серед інших приємностей – потенційний дебют форсованої версії Ленд Ровер Дефендер. Один з босів корпорації JLD, Джеррі Макговерн, натякнув, що незабаром може бути представлена варіація SVR з потужним мотором і постійним повним приводом 4×4.

Такий автомобіль буде розроблений підрозділом Jaguar Land Rover, створеним спеціально для таких операцій з автомобілями (SVO). Все це дозволить бренду задовольнити попит в Росії і Китаї, де люблять потужні і розкішні позашляховики і створити справжню конкуренцію Mercedes G 63 AMG,

З огляду на такий поворот подій і якусь зміну іміджу, також ймовірно, що покупці побачать розкішну версію SVA відповідно до Range Rover SVAutobiography.

В очікуванні дебюту

Поки що проходять тести нового позашляховика на спеціальних полігонах компанії, де виявляються всі недоліки і дитячі хвороби авто, які слід виправити. Однак початок продажів Land Rover Defender вже не за горами. Очікується, що в Європі перші екземпляри знайдуть своїх власників вже до кінця поточного року, а потім з’являться і інші модифікації авто. Початкова ціна Ленд Ровер Дефендер буде оголошена ближче до початку літа 2018 го року.

Шеф Макговерн відзначив, що «незважаючи на зміну іміджу, Land Rover Defender залишиться все тим же надійним і невибагливим авто, до якого ми звикли. Це справжній Захисник, непорушне, міцне транспортний засіб, який піклується про вашу сім’ю».

land-rover-defender-5

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ