Гроза гоночних треків – скоро очікується прибуття нового Lamborghini Aventador SV J

Гроза гоночних треків – скоро очікується прибуття нового Lamborghini Aventador SV J

ПОДЕЛИТЬСЯ

Схоже, що німецька траса Нюрбургрінг не дає спокою автомобільним виробникам. Практично кожна модель повинна бути тут перевірена, і її результат вважається приводом для хвастощів. Про доцільність такого підходу можна сперечатися, але якщо справа стосується природжених суперкарів, то цей підхід цілком обгрунтований.

Серед останніх суперкарів, помічених на треку, виділяється італійський виробник Lamborghini із зарядженою моделлю Aventador SV J. Представники концерну заявляють про те, що здатні показати приголомшливі результати на гоночному треку.

Lamborghih 3

Роботи з доведення

Замасковані тестові екземпляри вже намотують кола по Північній Петлі, і інженери компанії займаються остаточним доведенням автомобіля. Однак уже зрозуміло, що основним пріоритетом в дизайні Lamborghini Aventador SV J, стане робота над поліпшенням аеродинамічних характеристик. Очевидно, що автомобіль отримає інший обвіс зі збільшеним сплиттером і переробленим переднім бампером. До всього авто обзаведеться видозміненими бічними панелями, а також спойлером іншої форми.

Такі зміни здатні поліпшити притискну силу і гарантувати відмінне зчеплення коліс з дорожнім покриттям навіть на максимальних швидкостях. Також авто обзавелося унікальною вихлопною системою з двома круглими патрубками, що виходять через центральну частину заднього бампера. Ця нова техніка, також використовується Huracán Performante, підвищує ефективність дифузора за рахунок видалення вихлопних газів з аеродинамічний чутливої області.

Буква J в назві також багато означає. Це – позначення максимальної продуктивності, яка позначає Jota. Така абревіатура використовувалася тільки у виняткових випадках – подібне доповнення до назв свого часу отримали виключно гоночні версії Miura і Diablo, омологовані для руху по дорогах загального користування. Хоча Aventador і не буде змагатися в гонках, ця приставка покликана натякнути на її безальтернативний настрій.

Lamborghih 5

Очікувані показники

Модель буде використовувати мотор з конфігурацією V12 і об’ємом 6 літрів, знайомий з цивільної версії. Однак технічні характеристики Lamborghini Aventador SV J вийшли на новий рівень. Силова установка здатна видати 780 кінських сил, що на 40 коней більше, ніж у моделі SV. Така потужність робить його одним з найпотужніших суперкарів на ринку, випереджаючи таких мастодонтів як Porsche 911 GT2 RS. А в якості коробки передач пропонується 7-ми діапазонний автомат, який взаємодіє з повним приводом.

Саме німецький спорткар італійські фахівці і бачать основним конкурентом в боротьбі за час Нюрбургринга Очікується, що «італієць» здатний подолати бар’єр в 6 хвилин 47,3 секунди, встановлений Порше.

Lamborghih 2

Обмежена серія

Варто сказати, що моделі Jotta істроіческі мають вкрай обмежений тираж. Наприклад, на сьогоднішній день існує всього 28 екземплярів Diablo Jotas, а Miura Jota і більш пізній Aventador J вийшли трохи більшим тиражем.

Зараз же представники концерну говорять про те, то загальна кількість примірників складе близько 600 одиниць. Якщо це так, що ціна Lamborghini Aventador SV J буде відчутно вище початкового цінника модифікації SV, встановленого на рівні 420 тисяч у.о.

Lamborghih 4

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ