Культовий американський Chevrolet Camaro 2019 отримає семиступінчасту механічну коробку передач

Культовий американський Chevrolet Camaro 2019 отримає семиступінчасту механічну коробку передач

ПОДЕЛИТЬСЯ
Chevrolet Camaro

Виробник підтвердив намір провести плановий рестайлінг моделі в середині її життєвого циклу і запропонувати своїм покупцям два варіанти механічної коробки передач.


У зв’язку з тим, що покупці автомобілів в США в переважній більшості вважають за краще автоматику, кількість автомобілів, які все ще пропонують механічну коробку передач, в останні роки стрімко скорочується. Навіть якщо ви купуєте автомобіль з високими характеристиками продуктивності, немає гарантії, що є варіант з механічною трансмісією.

2019-chevy-camaro
Шпионская фотография 2019 Chevy Camaro

Але в міру того, як все більше число автовиробників «кидають рушник на педаль зчеплення», схоже, що Chevrolet налаштований на те, щоб дати покупцям Camaro вибір саме з двох механічних коробок передач.

Пару днів назад General Motors подали документи в Каліфорнійський рада з охорони повітряних ресурсів (California Air Resources Board) на сертифікацію викидів для свого 6,2-літрового V-8. Само по собі це не примітно, але, як виявило автомобільне видання AutoGuide, остання сторінка містить зведену таблицю, в якій зазначено, що Camaro Corvette 2019 отримає семиступінчасту трансмісію. Однак, це не замінить трансмісію з шістьма швидкостями. Обидва варіанти вказані в якості опції поряд з автоматикою з вісьмома швидкостями.

2019-Camaro-CARB

Звичайно, якщо чіплятися, то можна відзначити, що у автомобілів General Motors з механікою є система Skip-Shift, яка включається при певних умовах: температура двигуна більше 77 градусів, швидкість 24-32 км / ч і газ натиснутий на 35% і менше. У такій ситуації можна переключитися тільки на 4Ю передачу і авто реально починає гальмувати. Вважається, що це скорочує викид СО2.

Це як раз характерно для семиступінчастого механізму Corvette і може дратувати. Але саме тому розумні люди створили комплект Skip-Shift Eliminator. Він як раз дозволяє нейтралізувати блокування передач і насолоджуватися їздою без «нервування».

2017-Chevrolet-Camaro-SS

У світі, де так мало високопродуктивних автомобілів які можна придбати з механікою для повного занурення в водіння. Тому, звичайно, не варто повернути носи від Chevrolet, який пропонує нам Camaro з двома варіантами механічної трансмісії. Можна також очікувати, що, на відміну від шестиступінчастою коробки, сім швидкостей додатково обладнають кондиціонером поверхні металу extra MPG або навіть двома.

На жаль, з цього документа не можна визначити, з яким диференціалом будуть згадані трансмісії. Але, коли в цьому році на автошоу в Нью-Йорку Chevrolet заявить, що 2019 Camaro отримає додаткову семиступенчатую мехеніческую коробку передач, не дивуйтеся. Ми вас попередили 🙂

Chevrolet-Camaro v8
Chevrolet Camaro V8

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ