Гурток за інтересами: ті, кому за 700

Гурток за інтересами: ті, кому за 700

ПОДЕЛИТЬСЯ
Ferrari-812-Superfast
Ferrari 812 Superfast

Вітаємо нових членів потужного 700-сильного клубу


Коли Dodge Challenger SRT Hellcat з’явився ще в 2014 році, він потряс всю автомобільну промисловість своїм нечуваним рейтингом 717 к.с. Потім Dodge оголосив про плани «побудувати» новий Charger Hellcat під стать своєму побратиму. Це був подарунок всім шанувальники м’язистих автомобілів. Мало того, що вони змогли дозволити собі купувати Challenger потужністю понад 700 к.с. менш ніж за 70 000 доларів, так для них став доступний ще і повнорозмірний седан з тими ж характеристиками двигуна.

Цікаво простежити скільки серійних автомобілів потужністю 700 к.с. було виведено на ринок з тих пір, коли близнюки Hellcat надійшли в продаж. Щоб спростити завдання будемо вважати тільки ті, тираж яких перевищує 100 примірників. З огляду на це важливе допущення, представляємо 14 нових членів клубу 700 коней.

Про багатьох з ми вже писали. Ну, да, про такі машини розповідати – одне задоволення.

  • Aston Martin Valkyrie

Ми ще не змогли протестувати Valkyrie, але автомобіль з характеристиками гоночного боліда Формули-1, призначений для їзди по дорогах ощего користування вже приголомшує увагу. Цей, без зайвої скромності, шедевр отримав 6,5-літровий атмосферний V-12, який вичавлює більше 1000 к.с., легко заробив своє місце в цьому списку. Заплановано випуск 150 примірників Valkyries, що технічно задовольняє нашим вимогам для потрапляння в клуб.

Aston Martin Valkyrie
Aston Martin Valkyrie
  • Bentley Continental Supersports

Раніше в цьому році Bentley продемонструвала новий 635-сильний Continental GT. Але, щоб дати «старій машині» піти красиво, Bentley створив Continental Supersports. Використовуючи 6.0-літровий W-12, Supersports дістає з-під капота 710 к.с., а максимальна швидкість досягає 336 км / ч. Ви навіть можете купити версію кабріолет, якщо вас не лякає швидкість трохи вище 330 км / ч.

Bentley Continental Supersports
Bentley Continental Supersports
  • Bugatti Chiron

Широн ніколи не був таким же революційним, як «Вейрон», і все ж. Він набагато краще, витонченішими і веселіше, ніж Veyron. Так, і його 8,0-літровий W-16 пробиває 1500 к.с. Нічого собі!!! Не так багато людей зможуть дозволити собі заплатити майже 3 мільйони доларів, але є відчуття, Bugatti знайде своїх покупців і їх буде не менше 500.

Bugatti Chiron
Bugatti Chiron
  • Chevrolet Corvette ZR1

Поточний Corvette існує з 2014 модельного року, а це означає, що в найближчі кілька років нас чекає повний редизайн. Щоб належним чином проводити на пенсію C7, Chevrolet придумав Z06, вже орієнтований на трек, і зробив його ще більш диким. Серед іншого, ZR1 отримав величезне крило, поліпшене охолодження і заряджений 6-літровий V-8 потужністю 765 к.с.

Chevrolet Corvette ZR1
Chevrolet Corvette ZR1
  • Dodge Challenger SRT Demon

З 717 к.с. під капотом традиційний Challenger Hellcat був уже досить потужним. Але замість того, щоб зупинитися на досягнутому, Додж створив свого Демона. На 100-октанове гоночному газі Challenger Demon видає 852 к.с. і може досягати 100 км / год за 2,1 секунди. Непогано за $ 86 090. Dodge взяв на себе зобов’язання випустити з конвеєра 3000 Демонов для США, але тільки в 2018 модельному році. Тому, якщо ви хочете завести собі такого, вам краще поквапитися.

Dodge Challenger SRT Demon
Dodge Challenger SRT Demon
  • Ferrari 812 Superfast

У Ferrari 812 Superfast може бути трохи тривіальне ім’я, але немає нічого банального в тому, що Ferrari потужністю 800 к.с. оснащений 6,5-літровим атмосферним V-12. Він також розмінює свою першу сотню за 2,8 секунди і має максимальну швидкість 340 км / ч.

Ferrari 812 Superfast
Ferrari 812 Superfast

Далі буде…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ