Кросовер Nissan Xmotion: прототип майбутнього з фантастичних фільмів

Кросовер Nissan Xmotion: прототип майбутнього з фантастичних фільмів

ПОДЕЛИТЬСЯ
Nissan XMotion Concept
Nissan XMotion Concept

Шестимісний, автономний, брутальний кросовер. Інтрига розкрита. Що скажете?


Ми ніколи не будемо втомлюватися від позашляховиків. Вони завжди будуть відігравати значиму роль в нашому житті. Тому Nissan продовжує еволюцію своєї лінійки кросоверів, наближаючи їх до автомобілів мрії багатьох автолюбителів. Назва читається як «cross motion», а не x-motion. Концепт Xmotion позначає вектор еволюції дизайну автомобілів Nissan і поєднує в собі твердість, брутальність і неприступність зовнішнього вигляду з тонкої чуттєвої естетикою внутрішнього світу, щоб наповнити енергією і комфортом ваші поїздки.

nissan_unveils_xmotion_concept_at_2018_
Nissan XMotion Concept

Цікаво подивитися, які плани у дизайнерів на крутий GT-R. Поживемо побачимо.

  • Неприступність екстер’єру

Nissan описує мову нового фантастичного дизайну як «потужний динамічний присутність в поєднанні зі аскетичної красою рельєфів». Ну, присутність, безумовно, вийшло динамічне: кремезний, незграбний, з гігантськими 21-дюймовими алюмінієвими литими дисками з «злим» протектором шин і ламінованим зверху колісними дугами.

Nissan XMotion Concept

Nissan вважає, що це всюдихідний кросовер на будь-який випадок життя. Тавтологія в цьому випадку доречна. На ньому можна їздити кожен день по справах і на роботу, відвозити дітей в школу. Рівне також цей мачо може доставити господарів на риболовлю, в ліс за грибами, в похід. І поїздка завжди буде комфортною.

  • Безтурботність салону

Агресивна зовнішність концепту збалансована спокійним дизайном салону. Однак, здається мінімалістичним дизайн інтер’єру, насправді, несе в собі дуже глибокий зміст, почерпнутий з японської літератури, філософії, релігії.

Nissan XMotion Concept
Nissan XMotion Интерьер

Концепція «крихкого» дизайну салону символізує мирне річку, чимось нагадує розпечену лаву, з перекинутим через неї дерев’яним мостом. Ключову роль в дизайні відіграє міст. Стилісти створили цей образ під впливом синтоїзму з використанням природної форми дерева. Досить красива дерев’яна архітектура моста змодельована з використанням традиційної для Японії техніки, яка застосовується при будівництві релігійних храмів і святилищ – kigumi ‘( «кігумі») – без клею і цвяхів, по системі замків і пазів, які ідеально підходять один одному.

Nissan XMotion Concept

Етнічні мотиви салону, у вигляді річки, мосту і окремих крісел-кораблів для шести пасажирів органічно поєднуються з ультрасучасної електронікою. Як повідомляється, розробники оснастили автомобіль в цілому сім’ю цифровими екранами: три основних, один ліворуч, один праворуч, центральна консоль і «цифрове дзеркало» на стелі).

Nissan XMotion Concept

  • Автономність руху

Виробник обіцяє, що Nissan Xmotion буде оснащений автономними технологіями і безліччю призначених для користувача функцій, як і личить будь-якому поважає себе позашляховику майбутнього. Наприклад, буде використовуватися технологія управління голосом, жестами і навіть рухом очей, реалізована система розпізнавання по відбитку пальця. Після запуску двигуна буде доступний віртуальний помічник у вигляді «блискучого коропа», який здатний збирати необхідну інформацію і давати поради. Він покликаний зробити поїздку більш комфортною в тому числі і для водія. І це поки вся інформація про автомобіль. Ніякими деталями про технічні характеристики і силовий агрегат виробник не поділився.

426214941_nissan_unveils_xmotion_concept_at_2018_north_american_international_auto

  • Переміщуючи людей в майбутнє …

Загалом, Nissan Xmotion – це збалансоване поєднання японської культури і майстерності і американської практичності і комфорту. Як пояснив виконавчий директор по дизайну Альфонсо Альбайса: “Завдяки поєднанню стилю і технології ця концепція відповідає місії компанії Nissan переміщаючи людей в кращий світ.” Звучить як щось з фантастичних фільмів про майбутнє, погодьтеся?

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ