КОНЦЕПТ ЕЛЕКТРИЧНОГО ПОЗАШЛЯХОВИКА BYTON ДЕБЮТУВАВ НА CES

КОНЦЕПТ ЕЛЕКТРИЧНОГО ПОЗАШЛЯХОВИКА BYTON ДЕБЮТУВАВ НА CES

ПОДЕЛИТЬСЯ
Byton Concept SUV
Byton Concept SUV

Ось це розмах! Запас ходу в автономному режимі електромобіля BYTON може досягати 523 км.


Китайський стартап Byton представив концепт «електричного позашляховика» з автономними технологіями і системою розпізнавання осіб водія і пасажирів. Гучна прем’єра відбулася на виставці Consumer Electronics Show (CES) 8 січня цього року.

Очікується, що до кінця 2019 року серійне виробництво моделі буде запущено для китайського ринку. За цим підуть прем’єри в Європі і США в 2020 році.

Це сміливе твердження. Але президент Byton Даніель Кірхерт, екс-глава китайського офісу компанії Infiniti, впевнений, що автомобіль стане «першим в світі доступним преміальним EV, який задовольняє вимогам сімейного автомобіля в кожному будинку». Ціна такого позашляховика середнього розміру буде, починаючи приблизно з 45 000 доларів.

  • РОЗУМНИЙ АВТОМОБІЛЬ МАЙБУТНЬОГО

Спереду концепт Byton оснащений інтелектуальними фарами з підсвічуванням, яка може змінюватися в залежності від різних умов і сценаріїв водіння і повідомлень, які автомобіль хоче передати іншим в дорозі. Камери розпізнавання осіб, розташовані в середніх стійках, можуть розпізнати обличчя водіїв і пасажирів і розблокувати двері. Крім того, вони можуть налаштувати звичні умови всередині салону: клімат, музичний супровід, положення крісел.

byton-concept-suv-6

Замість традиційних бічних дзеркал автомобіль оснащений камерами з бічним оглядом, інформація з яких виводиться на центральний екран. Про це шедеврі мова піде трохи нижче. Він заслуговує на особливу увагу.

  • ІНТУЇТИВНО САЛОН

Матеріали обробки салону розкішні: дерев’яна підлога і шкіряна оббивка. Дуже комфортні обертові сидіння.

Розмір панелі приладів вражає 125х25 см. Її замінює 50-дюймовий величезний, якщо не сказати гігантський, екран. Цей екран доповнюється невеликим РК екранчиком, розташованим на кермовому колесі водія. Плюс для пасажирів, що сидять ззаду, на сидіннях є два великих.

Byton SUV Interior
Byton SUV Interior

Для управління різними функціями, такими як навігація, і налаштуванням різних параметрів водій і пасажири можуть використовувати голос і жести в будь-якій точці салону. У реалізована система розпізнавання голосу і жестів.

Концепт Byton сумісний з сучасними технологіями зв’язку 5G. Також в автомобілі реалізована система голосового управління – віртуальний помічник Amazon Alexa.

Byton Electric SUV
Byton Electric SUV
  • ТЕХНІЧНА НАЧИНКА

Коли почнеться серійне виробництво, позашляховик буде оснащений системою автопілота 3-го рівня, яка має на увазі втручання водія тільки при необхідності. До 2020 року Byton автомобіль буде дооснащена оновлення обладнання, яке дозволить реалізувати 4 рівень автономності. Це означає, що автомобілі Byton зможуть їздити самостійно при певних умовах, як це визначено Society of Automobile Engineers (SAE).

byton-suv

  • МОДИФІКАЦІЇ ФУТУРИСТИЧНО ПОЗАШЛЯХОВИКА

Позашляховик буде випущений в двох версіях. Заднеприводная модифікація стане базовою і буде укомплектована акумуляторною батареєю на 71 кіловат-годину з запасом ходу до 402 км. Ця модель оснащена одним двигуном з обертовим моментом 400 Нм. Топова модифікація з повним приводом матиме акумулятор 95 кВт. Такий автомобіль зможе проїжджати на одній зарядці акумуляторної батареї до 523 км. Він буде мати двигун DOHC c крутним моментом 709 Нм. За словами Байтон, перезарядка базової моделі до 80 відсотків занймет всього 30 хвилин в режимі швидкої зарядки.

Byton-concept

  • ВИРОБНИЦТВО

Преміальний позашляховик Byton буде проводитися в Нанкіні, Китай. Планується, що з 2021 року Byton почне випускати і інші автомобілі. Седан і автомобіль підвищеної прохідності (багатоцільовий) сидітимуть на тій же платформі, що і дебютний позашляховик.

0-future-mobility-corporation-byton-suv

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ