Компанія Citroen показала новий футуристичний концепт

Компанія Citroen показала новий футуристичний концепт

ПОДЕЛИТЬСЯ

2019 рік – ювілейний для Citroen: 100 років тому французька марка почала випускати автомобілі. Протягом року компанія проведе ряд святкових заходів, в числі яких дебютний показ двох концептів, які демонструють напрямок розвитку марки на найближчі роки. Один з них – Ami One Concept – був представлений на початку березня на Женевському автосалоні. Ультракомпактний двомісний автомобіль, що позиціонується як альтернатива громадському транспорту і індивідуальним двоколісним транспортним засобам, продемонстрував нове бачення міської мобільності.

Другий – Citroen 19_19 Concept – демонструє бачення майбутнього автомобіля для комфортних подорожей на далекі відстані. Кузов шоу-кара нагадує фюзеляж літака з прозорою куполоподібної дахом. При довжині 4655 мм розмір колісної бази автомобіля досягає 3100 мм, як у автомобіля представницького класу. Їздить концепт на 30-дюймових колісних дисках, розроблених спільно з Goodyear і «взутих» в шини розмірності 255/30 R30. Для зниження шуму і створення ефекту транспортного засобу, «рухається вперед на незалежних сферах», колісні арки відокремлені від кузова, а маточини залишаються нерухомими навіть під час руху. Citroen 19_19 оснащений інноваційною системою підвіски з гідравлічними подушками і розумною активною системою управління, яка, як стверджують в компанії, створює у пасажирів враження їзди на «чарівному килимі».

Концепт здатний ідентифікувати власника і вітатися його при наближенні зовнішньої анімацією, яка відображається на дисплеях, інтегрованих в скла передніх дверей. На даху встановлено два лидара, по периметру – датчики, що забезпечують роботу повноцінного автопілота.

Салон шоу-кара оформлений в концепції вітальні і укомплектований проекційними дисплеями. Кожне з чотирьох окремих сидінь оснащено регулюваннями, що дозволяють водієві та пасажирам комфортно розташуватися на час поїздки. У режимі автопілота «штурвал» топиться в передню панель, а проекційний екран водія може бути використаний для перегляду медіафайлів.

Укомплектований прототип двома електромоторами (по одному на кожній осі) і акумуляторним блоком ємністю 100 кВт • год, що забезпечує запас ходу в 800 км. Від швидкісний зарядної станції за 20 хвилин заряд батареї можна заповнити на 600 км. Сумарна віддача електромоторів – 462 к.с. і 800 Нм крутного моменту. Час розгону з місця до 100 км / год – близько п’яти секунд, максимальна швидкість – 200 км /год.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ