Мітимо в рекордсмени – наступник Koenigsegg Arera RS повинен стати претендентом на...

Мітимо в рекордсмени – наступник Koenigsegg Arera RS повинен стати претендентом на звання найбільш динамічного авто в світі

ПОДЕЛИТЬСЯ

Мабуть, від згадки про справжніх гіперкар, першим на думку спадає Bugatti Veyron або його ідейний наступник Chiron. Це дійсно дивовижні автомобілі, що представляє собою справжнє диво інженерне думки. Однак це моделі, які створювалися при підтримці величезної концерну VW, що займає багатомільярдним бюджетом.

І дивний той факт, що існують відносно невеликі ательє, які готові зробити виклик величезним корпораціям. А ще дивніше те, що вони здатні перемогти їх. Одним з таких можливих прикладів є швидку появу на світ суперкара наступника Koenigsegg Arera RS, який покликаний стати найдинамічнішим автомобілем планети, відправивши Chiron у відставку. Нещодавно було презентовано рекламні зображення спорткара.

Дизайнерські вишукування

Представлений ескіз не дає повноцінного уявлення про те, як саме буде виглядати авто, тільки його загальні риси. Однак деякі моменти все ж простежується. Видно, що при проектуванні дизайну спадкоємця Koenigsegg Arera RS художники компанії надихалися чином раніше створеного гіперкара Регер. Автомобіль отримає елегантні стоп-сигнали зі світлодіодами, розвинене антикрило і відмінну форму даху з двома тунелями над пасажирами.

Також розробники заявляють про те, що в конструкції будуть використовуватися вуглецеві сплави. Кузов типу монокок буде з карбону, а також вуглецевими стануть бічні панелі, спойлер і бампера. До всього, модель обзаведеться високопродуктивної гальмівною системою з вуглецю і кераміки.

Усередині виробник обіцяє комфортні спортивні крісла з розвиненою бічною підтримкою, а також сучасний мультимедійний комплекс. Відповідно до заяв керівництва «автомобіль буде мати у своєму розпорядженні усім набором опцій, щоб гарантувати комфортне пересування по дорогах загального користування».

Підкапотний простір

Останнім часом гонка за максимальним розгоном і швидкостями стає все більш інтенсивною. Цікаво, що тут обмежуючим фактором стає мотор, а конструкція шин. На сьогоднішній день практично ніхто не може зробити гумову суміш, яка здатна витримувати такі навантаження. Або коштувати вона буде нечуваних грошей. Спадкоємець Koenigsegg Arera RS взутий в гуму Michelin Supersports, зроблену на замовлення.

Хоча ніяких специфікацій не було оголошено, суперкар майже напевно буде претендентом на найшвидший серійний автомобіль у світі. Наприклад, в кінці минулого року Agera RS посіла перше місце з максимальною швидкістю 444 км / год. Цей автомобіль використовує 5-літровий двигун V8 з подвійним турбонаддувом, який пропонує розвиває більш 1160 кінських сил.

Інженери компанії планують встановити рекорд по розгону до позначки 400 км / ч. Цікаво, що Koenigsegg побив рекорд, встановлений Bugatti Chiron в кінці минулого року, всього через кілька тижнів після того, як він був поставлений. Час розгону до четвертої сотні склало 36,44 секунди, що на 3,15 секунди швидше, ніж Бугатті Чірон.

Представлення публіці

До офіційного дебюту переемніка Koenigsegg Arera RS залишилося зовсім небагато. Автомобіль вже проходить фінальні випробування, а потім постане перед широкою публікою. Офіційний показ очікується н Женевському автосалоні в березні 2019 го, а ближче до середини року модель стане доступна в продажу. Офіційна вартість поки не оголошена, проте очевидно, що ціна автомобіля буде більше 2-х млн. У.о.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ