Škoda показала оновлений Superb

Škoda показала оновлений Superb

ПОДЕЛИТЬСЯ

Чеська марка є головним спонсором Чемпіонату світу з хокею з 1993 року, але вперше використовує його як майданчик для показу своєї моделі.

Ескіз, поширений прес-службою компанії, демонструє передню частину оновленого лифтбека Superb з новими «малюнком» передніх фар, інший обробкою «противотуманок», перемалював бампером, фірмовою гратами радіатора і написом «Škoda», який замінив традиційний логотип марки на двері багажного відділення. При цьому в цілому стилістика дизайну чеського флагмана залишилася незмінною.

За попередньою інформацією, не варто очікувати серйозних змін і в салоні лифтбека. Нинішньому Superb вже покладена новітня інформаційно-розважальна система Škoda, але для оновленої версії можуть запропонувати повністю цифрову приладову панель і 9.2-дюймовий сенсорний дисплей.

У моторній гамі очікується більшість нинішніх агрегатів. Крім того, оновлений Superb стане першою серійною моделлю марки з гібридною силовою установкою.

Оригінальний Škoda Superb з’явився на ринку в 1934 році. Тоді ліфтбек збирали на заводі в Млада-Болеславі. Починаючи з 1947 року флагман випускає завод в Квасинах. Нинішнє, третє покоління моделі вийшло на ринок в 2015 році, а вже в квітні 2017 року компанія випустила мільйонний автомобіль.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ