Блоха для бездоріжжя – на європейський ринок вийшов Kia Picanto X-line

Блоха для бездоріжжя – на європейський ринок вийшов Kia Picanto X-line

ПОДЕЛИТЬСЯ

Боротьба за потенційного покупця посилюється все більше. Сучасні автомобільні концерни шукають нові сегменти, максимально дроблячи свій модельний ряд і прагнучи запропонувати споживачеві все нові і цікаві моделі. Останнім часом спостерігається максимальна сегментація ринку (яскравий приклад – баварська компанія BMW з поділами моделей від 1-ї до 8-ї серії), а найбільшою популярністю користуються різні кросовери. Уже в цьому році має з’явитися кілька абсолютно нових моделей типу BMW X2 або Audi Q4.

Корейська фірма Kia вирішила не залишатися осторонь. Однак вони взяли дещо інший рецепт «приготування» кросовера. Так, маркетологи зробили ставку на перевірений міський хетчбек Пиканто, якому подарували дещо іншу ходову частину і позашляховий обвіс. В результаті на ринку відбувся дебют Kia Picanto X-line.

Kia Picanto 6

Легкими штрихами

 Для того щоб залучити нових покупців, керівники проекту постаралися зробити автомобіль більш виразним і стильним. В результаті дизайн Kia Picanto X-line обзавівся додатковими елементами у вигляді темних пластикових накладок на бампер, колісні арки і бічні панелі. Також дану модифікацію можна дізнатися за унікальними 16-ти дюймовими легкосплавними колесам і новим світлодіодним ходовим вогнів. А для того, щоб зробити модель більш самобутньою і унікальною гаму кольорів кузова Кіа Піканто Х-лайн істотно розширили, додавши нові відтінки типу яскраво-зеленого, лаймового або срібного.

Kia Picanto 2

Інтер’єр же практично не чіпали, лише зробивши його більш сучасним і відповідним реаліям сьогоднішнього дня. Так, автомобіль отримав вдосконалену мультимедійну систему, яка управляється з семидюймовий сенсорний екран, а також сумісна з Bluetooth і DAB-радіо. До того ж новий Кіа Піканто Х-лайн навчили створювати точку доступу Wi-Fi і взаємодіяти з програмами Apple CarPlay і Android Auto.

Kia Picanto 3

Бути чи здаватися?

Насправді, назвати нову модель кросовером досить складно. Справа в тому, що хетчбек отримав лише збільшений до 156-ти мм дорожній просвіт, а модифікації з повним приводом так і не з’явилося. «Ми не планували робити хардкорний позашляховик. Швидше це автомобіль, на якому можна безперешкодно форсувати бордюри і впевнено себе почувати міських джунглях »- заявляють розробники проекту.

Технічні характеристики Kia Picanto X-line теж залишилися колишніми. Для авто доступний безальтернативний бензиновий чотирициліндровий мотор, об’ємом 1,25 літра. Його потужність становить 83 кінських сили, а крутний момент – 122 нм. За замовчуванням хетчбек оснащений п’ятиступінчастою механічною коробкою передач, але за додаткові 800 євро фунтів, клієнти можуть отримати чотириступеневий автомат.

Серед інших переваг Кіа Піканто Х-лайн – економічність і безпеку авто. Згідно заявленим показникам, автомобіль споживає всього 5,5 літрів в змішаному режимі на 100 км шляху, виділяючи при цьому 106 г / км СО2. Для версії з автоматичною коробкою показники трохи більше – апетит авто збільшиться до 6-ти літрів, а викиди – до 124 г / км. За збереження водія і пасажирів ж відповідає спеціальна система екстреного гальмування, яка автономно уповільнює автомобіль при необхідності на швидкостях до 85-ти км / год.

Kia Picanto 5

Чекаємо на Україні

Початок продажів Kia Picanto X-line в Європі вже стартував. Там за автомобіль просять від 13 500 тисяч доларів. В Україні автомобіль поки ще не з’явився, однак в планах керівництва компанії завезти модель і на наш ринок. З огляду на такий настрій, до весни слід очікувати появи живих екземплярів у офіційного дилера. Правда, з огляду на сьогоднішні реалії, ціна вітчизняного Кіа Піканто Х-лайн напевно буде вища за європейську.

Kia Picanto 4

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ