Наступ по всіх фронтах – корейський концерн Kia представив свій електричний кросовер...

Наступ по всіх фронтах – корейський концерн Kia представив свій електричний кросовер Niro EV

ПОДЕЛИТЬСЯ

У тому, що найближче майбутнє автомобілів – віддано на відкуп різним електромобілям – все менше сумнівів. Практично кожен світовий бренд вже має одну, а то й кілька подібних авто в своєму модельному ряду. Одним з останніх дебютів стала модифікація компактного кросовера Kia Niro, що отримав префікс EV.

Більше футуризму

Kia Niro 1

Південнокорейський автовиробник Kia майже підтвердив, що його перший електричний автомобіль стане невеликим позашляховиком, а його офіційна презентація повинна відбутися в найближчі дні. Згідно піратським знімкам авто, дизайнери постаралися зробити зовнішній вигляд електрокара наближеним до громадянської моделі Ніро, проте додавши кілька цікавих штрихів.

Так авто отримає унікальний обвіс, а також абсолютно нову світлодіодну оптику, покликану створити для автомобіля прекрасний антураж. На даний концепт керівництво компанії покладає великі надії: з фантастичним новим дизайном, сучасними технологіями и дещо консервативним силуетом новий маленький Кіа Ніро ЕВ в майбутньому стане новою платформою для інноваційних технологій.

Kia обіцяє, що в найближчому майбутньому ми можемо побачити «ряд нових автомобільних особливостей і інновацій», розроблених для підтримки автономних технологій водіння. «Віртуальна реальність, автомобілі з самостійним водінням і повний зв’язок з автомобілем колись вважалися технологіями віддаленого майбутнього. Тепер же вони швидко стають реальністю, а Kia вивчає, як адаптувати ці нові технології для своїх клієнтів », – сказав Вунг-Чеул-Янг, заступник голови та керівник Центру досліджень і розробок Hyundai-Kia.

Технічні подробиці

Kia Niro 2

Про технічні характеристики Kia Niro EV відомо небагато. Однак в прес-релізі моделі йдеться про те, що новий автомобіль об’єднає «сильні сторони Kia з високоефективної батареєю-електричною трансмісією».

Очікується, що Niro EV буде використовувати електричну трансмісію від гібридного бренду Hyundai Ioniq EV, яка включає в себе літій-іонний акумулятор потужністю 88 кВт і здатна забезпечити поїздки на відстань до 200-250 км. Однак, швидше за все автомобіль буде істотно доопрацьований і запропонований в декількох специфікаціях, з більш ємними паливними елементами.

Так, можна розраховувати на більш потужний мотор. Компанія для Kia Niro EV планує запропонувати різні варіанти батарей: пакет з 92 кВт-год і довший 142 квт-ч. Перший варіант – здатний подолати без позарядкі близько 390 кілометрів пробігу, другий – більш ніж 500 км.

Непогані перспективи

Kia-Niro-EV-3

Незважаючи на те, що даний сегмент вже активно освоюється, представники компанії оптимістично дивляться на перспективи Kia Niro EV. «На виставці CES ми поділимося нашою стратегією і баченням майбутньої мобільності і продемонструємо ряд передових технологій, які можуть очікувати наші клієнти», – сказав віце-голова і керівник Центру досліджень і розробок Hyundai-Kia – «адже наші основні конкуренти в особі Tesla 3 і Chevrolet Bolt істотно програють нам в ціні при рівних практичних якостях ».

Очікуваний дебют відбудеться вже через кілька днів – 8-го січня 2018 го року на виставці Consumer Electronics Show (CES) 2018 року в Лас-Вегасі. Тоді ж буде оголошено вартість Кіа Ніро ЕВ, проте очікується, що її початкова ціна буде на 6000 у.о. дешевше, ніж той же Шевроле Болт і на цілих 12-ть тисяч нижче моделі Тесла 3.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ